UA
RU

Кара Делевінь та Кайя Гербер зробили однакові татуювання

Редагувати переклад
«З днем ​​народження мою наречену», - підписала Кайя сторіз в Instagram на честь 28-річчя Кари Делєвінь. Після цього чутки про роман дівчат розпалилися з новою силою. 

Кара Делевінь та Кайя Гербер зробили однакові татуювання-Фото 1

Кара Делєвінь і Кайя Гербер зробили серйозний крок - набили парні татуювання "solemate" на ступнях. Про це ми дізналися з Instagram Stories дочки Сінді Кроуфорд.

І це не єдине визнання Кайї. "Єдина людина, яка носить моє обличчя на толстовці", - говорило інше повідомлення, присвячене Делевінь. «Найкращий товариш за протестами», — написала Кайя у наступному пості та додала фото, на якому вона та Кара присутні на протесті Black Lives Matter.

Читайте також: ТРОПІЧНІ ОСТРОВА І СУКНЯ ВІД BALMAIN: ЯК КАЙЛІ ДЖЕННЕР ВІДКЛАДЖУВАЛА 23-РІЧЧЯ

Кара Делевінь та Кайя Гербер зробили однакові татуювання-Фото 2

І нехай подарунок Гербер був несподіваним, до її привітань приєдналися й інші подруги Кари:

«Дорога Кара, чувак, дуже багато слів хочеться тобі сказати. Мені дуже пощастило, що ти мій друг. Я люблю тебе, з днем ​​народження», - сказала Маргарет Куоллі в Instagram.

«Зі святом, друже, - написала Джоан Смоллс у Instagram Stories. — Продовжуй підніматися та сяяти».

Джорджія Мей Джаггер поділилася у своєму Instagram: «З днем ​​народження!!!!! Кара, я так сильно тебе кохаю. Не можу дочекатися, коли ми станемо літніми дамами, одержимими собаками, і сидітимемо на ганку з рушниками на головах і балакатимемо про все на світі». 

Нагадаємо, ми склали список моделей, які не досягли б успіху без протекції батьків. Крім Кари та Кайї там багато інших популярних дівчат!

Статті на тему