UA
RU

Кара Делевінь назвали причину своїх депресій та суїцидального настрою 

Редагувати переклад
Зірка згадує, що відчувала огиду до себе через бажання одностатевих стосунків. 
Кара Делевінь назвали причину своїх депресій та суїцидального настрою - Фото 1

Кара Делевін вирішила відверто і чесно розповісти, як їй вдалося дійти прийняття себе, а також полюбити свою сексуальність у світлі її орієнтації. 28-річна актриса та модель зізналася, що через те, що вона виросла в сім'ї зі старомодними вдачами, їй довелося довго приймати, що означає бути геєм. 

“Я не знала нікого, хто мав би іншу сексуальну орієнтацію. Я навіть не знала, що таке існує, і тепер я розумію, що коли росла, то поводилася досить. гомофобно”, — розповіла Кара у новому епізоді подкасту Гвінет Пелтроу Гоп  

Делевін зізналася, що ідея можливості кохання з партнером однієї з нею статі здавалася огидною, і змушувала її почуватися саме так. 

"Я вигукувала, що це просто бридко, і сама ніколи б таким не зайнялася". 

Модель додала, що саме емоційні складнощі щодо прийняття своєї сексуальності вплинули на її ментальне здоров'я. 

“Я пов'язую свої депресії та моменти, коли замислювалася про суїцид, з тим, що було соромно бути такою. Але насправді це була невід'ємна частина мене, яку я зараз дуже люблю і приймаю”. 

Кара Делевінь назвали причину своїх депресій та суїцидального настрою - Фото 2

HOLLYWOOD, CA — 17 липня: Actress/model Cara Delevingne arrives в Лос-Анджелесі premiere of 'Valerian and the City of Thousand Planets' в TCL Chinese Theatre on July 17, 2017 in Hollywood, California. (Photo by Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

На даний момент актриса вже давно прийняла себе і відкрилася світові, оголосивши, що є пансексуалкою. Втім, дівчина стверджує, що її сексуальність постійно змінюється. Також Кара зізналася, що сумніви з минулого досі час від часу приходять до її голови. 

Читай також: Номінанти на Оскар 2021: Реакції акторів, яких відзначила Кіноакадемія

“Все ще існує частина мене, яка хотіла б, щоб я була гетеросексуалкою. Це все дуже важко". 

Поки що актриса почувається найбільш комфортно, коли їй не доводиться навішувати ярлики на свої відчуття. 

“Мені комфортно зливатися у впевненості, що я можу бути і людиною, і твариною, адже насправді ми такі. Потрібно довіряти своїм інстинктам”. 

раннє Делевін вже говорила про те, як пройшов камінгаут для неї серед родичів в інтерв'ю для журналу Різноманітність 

"Щойно я почала говорити про свою сексуальність відкрито, мені більше не потрібно було нічого ховати", - розповіла зірка "Паперових міст", згадуючи, як зізналася батькові, що їй подобаються жінки після важкого розлучення 

“Чесно кажучи, я була в жаху. Але він поводився так, що я відчула, що заслуговую бути коханою. Він був такий милий, що я могла б зараз навіть розплакатися, згадуючи про це”, — розповіла Кара Делєвінь, яка боялася, що батьки виженуть її з дому, якщо дізнаються про її любов до жінок. 

Статті на тему