UA
RU

Кара Делєвінь показала рідкісне фото своєї бабусі з принцом Філіпом 

Редагувати переклад
На знімку майбутньому чоловікові королеви Єлизавети II лише 17 років. 
Кара Делевінь показала рідкісне фото своєї бабусі з принцом Філіппом - Фото 1

Модель Кара Делевін поділилася архівним фото своєї бабусі на відпочинку в Італії разом із 17-річним принцом Філіпом. 

На чорно-білому знімку Анжела Делевін і майбутній герцог Единбурзький, який помер минулої п'ятниці у віці 99 років, розважаються на пляжі Венеції у 1938 році. 

Сестра Кари Поппі також виставила архівне фото, підписавши знімок: “Мої кузини пам'ятають, як бабуся говорила, що після зустрічі з ним вона подумала, що одного разу він стане дуже добрим чоловіком для когось. Як же вона мала рацію”. 

Фото було зроблено чоловіком Анжели Едвардом, за якого дівчина вийшла заміж того ж року. 

Зображення було знято лише за рік до того, як Філіпп буде представлений 13-річній Єлизаветі. Їхня незабутня зустріч, під час якої майбутня королева Великобританії миттєво закохалася у високого красеня-хлопця, відбулася, коли Єлизавета відвідала Королівський військово-морський коледж у Дартмуре. 

Анжела, яка померла у 2015 році у віці 102 років, народилася у сім'ї аристократів. Її батько був віконтом, а її тітка по материнській лінії припадала мачухою Едвіні - дружині лорда. Маунтбеттена. У свою чергу, лорд був дядьком принца Філіпа, якого хлопець сприймав більше, як батька, а також троюрідним братом королеви. 

Кара Делевінь показала рідкісне фото своєї бабусі з принцом Філіппом - Фото 2

У шлюбі зі своїм чоловіком Едвардом Анжела народила 4 дітей, і була одружена з ним 37 років - аж до смерті чоловіка в 1974 році. Її син Чарльз, який є забудовником, батько 28-річної Кари та 34-річної Поппі. 

Кара та Поппі виросли в особняку в Белгравії, і походження їхньої матері таке ж рідкісне і особливе. Їхня мати Пандора - одна з найближчих подруг герцогині Йоркської Сари Фергюсон, а їхня бабуся по материнській лінії була фрейліною принцеси Маргарет. Їхнім дідусем був сер Джослін Стівенс, голова правління англійська Спадщина, а хрещена мати Кари - акторка Джоан Коллінз 

Тим часом Філіп, самий довгоживучий королівський чоловік в історії Великобританії, одружився з майбутньою королевою Єлизаветою II в 1947 році. 

Він помер у Віндзорському замку у п'ятницю. Дружина принца Едуарда Софі розповіла репортерам, що "королева була приголомшливою", коли в п'ятницю члени сім'ї прийшли відвідати Її Величність. 

 

Статті на тему