UA
  RU

  Кара Делевінь побачила світ з Ешлі Бенсон

  Редагувати переклад
  Дівчата підтвердили свої стосунки.
  Кара Делєвінь вийшла у світ з Ешлі Бенсон-Фото 1

  Кара Делевінь та Ешлі Бенсон. Фото: Getty Images

  На початку 2018 року в ЗМІ писали про роман 25-річної моделі Кари Делевінь та 19-річної актриси Періс Джексон. А вже наприкінці літа британську модель вже застукали за поцілунками з акторкою Ешлі Бенсон. Наразі дівчата не приховують своїх стосунків.


  10 вересня вони з'явилися разом на прем'єрі фільму Her Smell («Її запах»), що відбулася у рамках кінофестивалю у Торонто.

  Кара Делєвінь вийшла у світ з Ешлі Бенсон-Фото 2

  Кара Делевінь з Ешлі Бенсон та колегами з фільму. Фото: Getty Images

  Знаменитості разом зіграли в цій картині, а ось на червоній доріжці поки воліли з'явитися нарізно.


  Читайте також: КАРА ДІЛЕВІН ПОКАЗАЛА СВОЮ КВАРТИРУ В ЛОНДОНІ

  На коктейльній вечірці пара із задоволенням провела час разом у компанії своїх колег по фільму — актрисами Ембер Херд та Елізабет Мосс, а також режисером та автором сценарію Алексом Россом Перрі.

  Кара Делєвінь вийшла у світ з Ешлі Бенсон-Фото 3

  Кара Делевінь. Фото: Getty Images

  Кара, яка обрала для прем'єри золотисту з прозорими смугами сукню від Balmain, на той момент вже встигла переодягнутися в обтягувальну чорну сукню міні на тонких бретелях і чорні ботфорти, а ось Ешлі залишилася в яскравому червоному вбранні.


  Делевінь поділилася своєю цибулею з передплатниками в Instagram, а Ешлі залишила під посадою коментар, який недвозначно давав зрозуміти, кому належить серце Бенсон зараз.

  "Моя", - написала актриса.

  Нагадаємо, Делевінь вже давно не приховує своєї нетрадиційної орієнтації. Що ж до Бенсона, то раніше у відносинах з дівчатами вона не була помічена. Більше того, восени 2017 року в Мережі обговорювали роман актриси, що відновився, з Райаном Гудом.  Статті на тему