UA
  RU

  Карді Бі подає на розлучення після трьох років шлюбу

  Редагувати переклад
  Володарка премії "Греммі" розходиться зі своїм чоловіком - репером Оффсетом. 
  
  Карді Бі подає на розлучення після трьох років шлюбу.

  Історія кохання двох виконавців добігла кінця. За інформацією видання Е! Новини Карді Бі офіційно підтвердила чутки про те, що її з Оффсетом шлюбу настав кінець. Нагадаємо, що пара має доньку Калчі Кіарі Сефас. 


  Відповідно до документів, наданих для суду, переможниця “Греммі” подала на розлучення з репером Оффсетом 14 вересня. Дівчина назвала стосунки "непоправно розбитими", і додала, що "надії на возз'єднання немає". Вона просить отримати опіку над донькою, і сподівається, що вони з Оффсетом розлучаться зі світом. 

  Фанати пари та всі ті, хто стежить за подіями у поп-середовищі, знають, що ця пара переживала дуже багато зльотів та падінь. В вересні 2017 року вони таємно одружилися, а вже у грудні 2018 року Карді Бі зізналася, що вони вирішили розійтися. Але після того, як Оффсет публічно вибачився у дружини, закохані вирішили, що їм потрібно попрацювати над стосунками заради їх маленької дочки.  


  Карді Бі подає на розлучення після трьох років шлюбу.

  Читай також: Емілі Ратаковські розповіла, коли зазнавала сексуального насильства

  “Коли ми з моїм чоловіком вступили в складну фазу відносин, ну знаєте, він змінив мені і таке інше, я вирішила залишитися з ним і спробувати знову. Багато людей були такі злі на мене. Багато жінок у мені розчарувалися”, - розповіла Карді Бі в інтерв'ю для Мода Japan в січні 2020 року. 


  Але це справжнє життя. Якщо ти когось любиш, і раптом перестаєш бути з ним, ти в депресії, а ЗМІ кажуть тобі, що ти не маєш спілкуватися з кривдником, бо він зрадив тебе. Ти ніколи не будеш щасливою всередині, поки не розберешся зі своїми почуттями.  

  З точки зору Оффсета можна сміливо сказати, що репер усвідомлював, як багато роботи їм потрібно зробити разом, щоб виправити всі його помилки.  

  Карді Бі подає на розлучення після трьох років шлюбу.  Ти маєш пройти всі кроки, щоб вирости над собою. Не тільки на ТБ, а й закулісами, дізнатися одне одного, зрозуміти, чому ти з цією людиною, і наскільки вона для тебе важлива. Тому що лише одна помилка змусила мене цінувати її. 

  Нагадаємо, що в Мережі вже кілька місяців циркулюють відомості про те, що пара переживає не найкращі часи. У грудні 2019 року знову з'явилися чутки про те, що сталася нова хвиля зрад. 


  Але протягом усього цього часу Карді Бі підтримувала дружина, і зосереджувалась на роботі над своєю музикою. 

  Ти знаєш, і я знаю, малюку, що ти зробив щось жахливо дурне. Усі знають, що ти зробив помилку. Але давайте визнаємо, він не безглуздий, і не тупий, і не божевільний. Нам було так добре разом, ми провели разом милі вихідні. У нас було класне спільне життя. І він не збирається більше помилятися ось так. 

  Статті на тему