UA
  RU

  Кейсі Аффлек розлучається з дружиною

  Редагувати переклад

  Дружина актора Саммер Фенікс подала на розлучення після десяти років шлюбу. Про розрив стосунків пара оголосила ще у березні минулого року.


  кейсі аффлек розлучається

  Поки колишнє подружжя не коментує причини розлучення, у судових документах ми бачимо стандартне у таких випадках формулювання — «непримиренні розбіжності». Відомо також, що Фенікс попросила оформити спільну опіку над дітьми та фінансову підтримку з боку чоловіка. Нагадаємо, у пари двоє дітей — 13-річна Індіана та дев'ятирічний Аттікус.


  Читайте також: НЕВЕРОЯТНО, АЛЕ ФАКТ:НЕЗАЧЕКАННІ ЗІРНІ ПАРИ

  Знайомство Кейсі та Саммер відбулося ще 1995 року. Тоді їх познайомив брат актриси, Хоакін Фенікс. 2003 року закохані оголосили про заручини, а 2006-го скріпили свій союз узами шлюбу. 

  Тоді вона зустрічалася з кимось іншим, і я сказав: «Чувак, вона симпатична», і [Хоакін] відповів: «Побачимо, чи зустрічатиметься вона з тобою… не турбуйся про цього хлопця». Якось він повідомив про свій від'їзд із міста і сказав: «Сестра зараз надана сама собі в моїй квартирі. Не міг би ти перевірити, чи все з нею добре? Після цієї "перевірки" все закрутилося, - розповів Аффлек в інтерв'ю Daily Beast. 


  До речі, серце Кейсі Аффлека вже давно не вільне. З жовтня 2016 року він нерозлучний із акторкою Флоріаною Лімою. 

  Статті по темі:

  19-РІЧНИЙ МАНЕКЕНЩИК ЛАКИ БЛЮ ЗМІТ СТАВ ТАТОМ  КИМ КАРДЯШ'ЯН І КАН'Є УЕСТ ЧЕКАЮТЬ ТРЕТЮ ДИТИНУ

  АНДЖЕЛІНА ДЖОЛІ РОЗПОВІДАЛА ПРО СВОЄ ЖИТТЯ ПІСЛЯ РОЗВОДУ


  Статті на тему