UA
RU

Кейт Уінслет шкодує про те, що працювала з режисерами Вуді Алленом та Романом Поланскі.

Редагувати переклад
Рух #MeToo, здається, не залишив байдужою жодну актрису. 
Кейт Уінслет шкодує про те, що працювала з режисерами Вуді Алленом та Романом Поланскі-Фото 1

Кейт Уінслет у недавньому інтерв'ю для видання Марнославство Справедливий вирішила відверто розповісти про найболючіші епізоди у своїй кар'єрі. Особливо її слова стали категоричними, коли йшлося про роботу з такими геніальними режисерами як Вуді Ален та Роман Поланскі. За власними словами, актриса просто не розуміє, про що вона могла думати, погоджуючись зніматися в їхніх картинах. 

“Я не розумію, як цим людям вдавалося залишатися на такому високому становищі, беручи до уваги те, якими особистостями вони насправді були. Це просто ганьба”, – емоційно висловилася Кейт Уінслет. 

Кейт Уінслет шкодує про те, що працювала з режисерами Вуді Алленом та Романом Поланскі-Фото 2

Я також беру на себе відповідальність за той факт, що я працювала з ними обома. Я не можу повернути час назад. Я хапаюся за ці жаль, але що я можу ще зробити, якщо не чесно про все розповісти?

Читай також: Померла зірка "Ігри престолів" і одна з "дівчат Бонда"

Нагадаємо, що з Романом Поланскі Кейт працювала під час зйомок адаптації п'єси. Ясміна Різа “Бог Різанини”. У кінотеатрах картина з'явилася з більш спрощеною назвою - "Різанина". А ось у Альона Уінслет знялася в 2017 році - у фільмі "Колесо чудес", сюжет якого будується навколо ретро-драми, що відбувається на легендарному Коні-Айланді. 

Ранні коментарі актриси спровокували питання журналіста про її причастя до руху #MeToo. 

Життя коротке, я б і хотіла бути кращою версією себе, коли мова заходить про те, щоб подавати приклад молодим дівчатам. 

Статті на тему