Edit page title Кейтлін Дженнер попросила свою сім'ю не втручатися у її губернаторську діяльність
Edit meta description Кейтлін Дженнер попросила свою сім'ю не втручатися у її губернаторську діяльність - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Кейтлін Дженнер попросила свою сім'ю не втручатися у її губернаторську діяльність

Редагувати переклад
Вона попросила "триматися подалі" від її губернаторської кампанії.
Кейтлін Дженнер попросила свою сім'ю не втручатися в її губернаторську діяльність.

Instagram/@caitlynjenner

Кейтлін Дженнер вирішила спробувати себе у політичній діяльності, тому розгорнула масштабну губернаторську кампанію у Каліфорнії та балотується на відповідну посаду. Представниця сімейства Кардаш'ян-Дженнер заявила, що не хоче, щоб її зіркова родина втручалася у виборчий процес та сприяла прискоренню її кампанії.

Я зателефонувала кожній із них і сказала ними, що це те, чим хочу займатися і попросила, щоб вони не втручалися у цю справу. Я розповіла їм, що в цій сфері рішення приймаю не тільки я, хоча, згодом, саме я впливатиму. Ви, напевно, знаєте, що у мене дуже високопоставлена ​​сім'я, тому я і попросила їх не втручатися.

- пояснила Дженнер.

Читайте також: Анджеліна Джолі рятує пасіки у Провансі в рамках програми ООН

71-річна олімпійська екс-чемпіонка розповіла провідному подкасту California Rebel Base Стіву Хілтону про своє рішення розділити сім'ю та політичну діяльність та заявила, що її республіканські погляди можуть негативно вплинути на бренди її дочок, якби вони публічно її підтримували.

Ви знаєте, що політика може бути брудною справою, а у них є бренди, вони мають компанії, якими вони живуть. Я попередила їх, щоб ніхто з нашої сім'ї не брали участь у виборах, я не хочу жодної копійки від них, я не хочу жодного твіту, не єдиного посту в Instagram. Я сказала: «Просто тримайтеся подалі від цього всього.

Вона також додала, що не проти невеликої підтримки своєї сім'ї у вигляді їхніх голосів, але не більше. 

Нагадаємо, що Кейтлін Дженнер балотується на посаду губернатора Каліфорнії та активно займається своїм просуванням. Також вона нещодавно розкрила другу вагітністьКайлі Дженнер.

Статті на тему