UA
  RU

  Кемерон Діаз про старіння: «Я не проти ботоксу»

  Редагувати переклад

  Кемером Діаз продовжує розповідати жінкам, як доглядати за собою після сорока.

  "Annie" World Premiere

  Перші ознаки старіння застають нас зненацька, і перша думка, яка спадає нам на думку «Як це виправити?». Відповідь деякі жінки знаходять в інтернеті та на рекламних вивісках, які пропонують процедури омолодження, серед яких ін'єкції ботоксу або навіть підтяжка шкіри обличчя. Але перш ніж ви наважитеся на них, Кемерон Діаз хоче вас застерегти: такі радикальні методи не зроблять вас на десять років молодше.

  Деякі речі, включаючи ін'єкції ботоксу, змушують людей почуватися краще і я не проти цього. І якщо вони справді щасливі, значить процедура ефективна. І здебільшого жінка справді виглядає, ніби після гарного сну. Або стає на день молодшим.

  459316832

  Читайте також: Як доглядати за собою у 30

  Також 43-річна акторка додала:

  Але є місця, в які ботокс не може проникнути. І саме в них відбувається процес старіння. Тому дуже важливо розуміти, що відбувається в наших клітинах. І якщо ви дійсно хочете старіти красиво, вам слід дотримуватись п'яти правил здорового способу життя.

  Правила прості: правильно харчуйтесь, займайтеся спортом, не нехтуйте повноцінним сном, позбавтеся джерел стресу і побудуйте здорові стосунки. Про кожен із цих пунктів Кемерон Діаз розповідає у своїй новій книзі The Longevity Book (Книга довголіття).

  Ці правила допоможу вам виглядати добре у будь-якому віці. Їх потрібно застосовувати щодня у вашому житті, окрім ботокса (якщо він вас робить щасливими).

  - Підсумувала Кемерон Діаз.

  12407639_163904277311039_390091785_n-620x728

  Статті на тему