UA
  RU

  Кендал Дженнер не почувається такою ж «сексуальною», як сестри

  В усьому винен її тип статури. 
  Кендалл Дженнер не почувається такою ж «сексуальною», як сестри-Фото 1

  @kendalljenner

  В інтерв'ю для Телеграфний модель розповіла, що не почувала себе у своїй тарілці в оточенні сестер. 


  У моїх сестер пишніші форми, ніж у мене. У них є груди, у мене її немає. У період дорослішання я, будучи маленькою худою дівчинкою, дивилася на сестер і думала: «О ні, я маю бути більш сексуальною, як вони?». У певний період життя я відчувала, що не дивлюся з ними поряд. 

  Читайте також: КЕНДАЛЛ ДЖЕННЕР РОЗПОВІЛА ПРО СВОЇ КОМПЛЕКСИ І ЗАВЕСТИ ДО СЕСТРІВ


  Кендалл Дженнер не почувається такою ж «сексуальною», як сестри-Фото 2

  @kendalljenner

  Зараз Кендал стала більш впевненою у своїй привабливості. Модель прийняла своє тіло таким, яким воно є, і не прагне стати копією Кім або Кайлі. Але 23-річна красуня відрізняється від сестер не лише фігурою — Кендал намагається зберегти в таємниці своє особисте життя. Через це вона жартома називає себе «занудою». 

  Я не дуже схожа на них. Мені подобається, що маю інший вайб. Мені подобається займатися іншими речами. Це цілком нормально. 

  - заявила вона. 


  Дійсно, поки сестри діляться деталями особистого життя, влаштовують драми, ревнують, сваряться з подругами на очах широкого загалу, Кендал зберігає мовчання і навіть Instagram використовує лише як робочий інструмент. Якби не папараці ми, наприклад, ніколи б не дізналися, що Дженнер з осені зустрічається з баскетболістом Беном Сіммонсом

  Статті на тему