UA
RU

Кеті Холмс розповіла про вік, кар'єру та дітей

Редагувати переклад
Колишня дружина Тома Круза, 40-річна американська актриса Кеті Холмс, у недавньому інтерв'ю розповіла про своє ставлення до віку, а також про те, чому вона незадоволена дитинством своєї 13-річної дочки Сурі Круз. 

Кеті Холмс розповіла про вік, кар'єру та дітей-Фото 1

Коли акторці було 27 років, у них із Томом життя з'явилася бажана дочка. За словами Кеті, вони із Сурі «практично виросли разом». Зірка зізналася, що у тому віці її погляди часто змінювалися. Холмс додала, що вважає дитинство юної дівчинки неправильним.

Звичайно, я турбуюся про негативний вплив поганих новин на Сурі, адже їй лише 13. У світі величезна кількість агресії, ненависті та речей, які не мають сенсу. Можу з упевненістю сказати, що атмосфера у всьому світі жахлива, 

- Вважає акторка. 

Читайте також: Демі Ловато розповіла про потік негативу після госпіталізації

Кеті Холмс розповіла, що їй не подобається галасливий та божевільний ритм у Нью-Йорку, але через кар'єру вона не може переїхати до іншого міста. Тому акторка намагається компенсувати це затишною та спокійною атмосферою в будинку. Порада з дизайну від зірки – відвідайте блошиний ринок та придбайте там вінтажні картини. 

Холмс також розповіла, що зараз почувається щасливіше, ніж будь-коли:

Цікаво бути 40-річною хоча б тому, що, коли ви молоді, ви думаєте: «Мені ніколи не буде 40!». Але потім настає цей день, а ви все одно в порядку. 

Нещодавно ми розповідали, що Кіану Рівз знайшов нову кохану

Статті на тему