Edit page title Кеті Перрі змінила образ кардинально: Реакція її нареченого Орландо Блума 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Кеті Перрі змінила образ кардинально: Реакція її нареченого Орландо Блума 

Редагувати переклад
Здається, що актора не дуже цікавить те, як вирішує перетворюватись його кохана. 

Кеті Перрі змінила образ кардинально: Реакція її нареченого Орландо Блума Фото 1

Кеті Перрі вирішила повернутися на темну сторону після стількох років прихильності до блонду, а Орландо Блума цікавить лише те, наскільки великий запас вівсяного молока зберігається у них вдома. 

У неділю вже звична для нашого ока блондинка-співачка запостилав Інстаграм новий знімок ... новий себе. Запис повинен був прорекламувати новий епізод шоу “ американська Ідол», провідною якого є Перрі, але увага шанувальників дівчини, звичайно, була прикута до нової зачіски їхньої улюблениці. Темно-шоколадна копиця волосся і коса чубчик — образ нагадував часи, коли Перрі знали, як дівчину, яка цілує своїх подруг.  

І хоча невідомо, чи є новий образ свідомим рішенням виконавиці та судді музичного шоу зробити beauty-перезавантаження, чи просто звичайним перукою, тисячі фанатів Кеті прийшли в захват від її нової цибулі. Багато коментарів посипалося на дівчину, але один з них точно відрізнявся від інших. Звичайно, йдеться про її нареченого Орландо Блума. Втім, його реакція була не зовсім такою, як ви могли б собі уявити.  

"Дітко, у нас закінчилося вівсяне молоко", - кумедний жарт або ж не надто адекватна поведінка актора? Втім, хто знає, як звикли спілкуватися між собою Блум і Перрі?

Читай також:Перший рік позаду: Як Джастіну Біберу та Хейлі Болдуїн вдалося подолати “відсутність довіри”  

Кеті Перрі змінила образ кардинально: Реакція її нареченого Орландо Блума Фото 2

Потрібно віддати 44-річній зірці саги "Пірати Карибського моря" належне - у будь-якій ситуації він залишається дуже чесним. Наприклад, нещодавно в інтерв'ю для повне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX Guardian актор відверто зізнався, що йому не вистачає інтимних моментів із нареченою після народження дитини. Зрозуміти Орландо, звичайно, може не тільки кожен чоловік, але, напевно, і жінка, але часом свої думки потрібно тримати при собі. 

На даний момент пара перебуває в непростому періоді життя, адже їм доводиться справлятися з дитиною. ДейзіДавши, яка народилася менше ніж рік тому — у серпні 2020 року. Орландо зізнався, що буде неймовірно щасливим, коли донька вимовить перше слово. Чоловік сподівається, що цим словом буде саме тато.  

«Я постійно розмовляю з нею, співаю. Зараз я співаю все, що завгодно — аби в тексті було слово тато. Я просто дуже хочу, щоб вона сказала саме це слово насамперед”. 

І згодом Орландо зізнався, що спостерігає деякий прогрес, адже окремі ледве схожізвуки  ДейзіДавши вже вимовляє на радість батькові.  

 

Статті на тему