UA
RU

Кевіна Спейсі виправдали в суді за позовом сексуального домагання

Редагувати переклад

Актор виграв суд за позовом сексуального насильства над неповнолітнім актором.

Давно про Кевіна Спейсі не говорили в позитивному ключі, але настав час розставляти всі крапки на “і”. Суд міста Нью-Йорк виправдав актора і оскаржив заяву актора Ентоні Реппа про те, що Спейсі домагався до неповнолітнього Реппа.

Кевіна Спейсі виправдали в суді за позовом сексуального домагання-Фото 1

Суд повідомив, що Ентоні Репп не зміг виправдати свої твердження щодо того, що Спейсі чіплявся до нього, коли тому було 14 років. Нагадаємо, що цей позивний позов став першим проти Кевіна Спейсі, в якому йшлося, що в 1986 році неповнолітній Ентоні Репп зазнав сексуальних домагань з боку 26-річного Кевіна Спейсі. Все відбувалося після вечірки в будинку актора і Спейсі був у сильному алкогольному сп'янінні.

2020 року 50-річний Ентоні Репп подав судовий позов із запитом на моральну компенсацію у розмірі 40 мільйонів доларів.

Ця історія довго крутилася, але нарешті суд висунув своє рішення - Репп не зміг надати доказів того, що Спейс дійсно приставав до нього того вечора. Кевін не зробив жодних заяв після винесення вердикту на його користь. Але варто нагадати, що він із самого початку заперечував заяви з боку Ентоні Реппа після того, як останній дав інтерв'ю виданню BuzzFeed. 

Читайте також: У Лани Дель Рей вкрали невипущені записи пісень та рукопис її майбутньої книги

Адвокат Кевіна Спейсі Дженніфер Келлер одразу наполягала на тому, що ця історія не має реального ґрунту і актор Ентоні Репп спеціально її сфабрикував для отримання публічної уваги, яку він не мав за всю свою кар'єру. І, схоже, вона мала рацію.

 

Статті на тему