UA
  RU

  Кейтлін Дженнер: "У 80-х мені довелося видалити груди"

  Редагувати переклад

  Днями Кейтлін Дженнер виступила на щорічній конференції Makers, яка проходить у Каліфорнії. У своїй промові найвідоміша жінка-трансгендер, у минулому легкоатлет та олімпійський чемпіон Брюс Дженнер, розповіла про свою першу спробу стати жінкою.

  AOL MAKERS Conference - Day 2


  Я почала приймати гормони. У мене вже з'явився добрий другий розмір, і мені він дуже подобався, — розповіла 66-річна зірка реаліті-шоу. — Я дуже хотіла закінчити перехід у жінку до 40 років. Коли мені виповнилося 39, я зрозуміла, що не можу зайти далі.

  Коли Брюс познайомився з матір'ю своїх майбутніх дітей Кріс Дженнер, легкоатлет вирішив припинити прийом гормонів.


  Ми порозумілися один з одним з першого дня, — продовжила свою розповідь Кейтлін. - Я була дуже чесна з нею - мені довелося, адже у мене були груди! Все йшло своєю чергою. Я вирішила створити сім'ю з Кріс. Мені довелося забути про зміну статі та гормони.

  В результаті мені видалили груди, - додала Дженнер. - Я нікому про це не розповідала.

  The MAKERS Conference 2016 - Day 2


  І лише після розлучення з Кріс навесні минулого року Брюс зробив камінг-аут як трансгендерна жінка (з урахуванням віку – швидше, бабуся). Після пластики обличчя олімпійський чемпіон вставив грудні імплантати досить великого розміру, ніж, безумовно, пишається. Близькі підтримали Дженнер, проте син від другого шлюбу Брендон зазнав шоку, коли батько після операції задер блузку і попросив оцінити свої груди. «Гей, пригальмуй! - Прикрив очі рукою 33-річний Брендон, - Я все ще твій син ... »

  Фото: Gettyimages

  Статті на тему