UA
RU

Кім Кадаш'ян знайшла нового хлопця - це фінал для Каньє Веста 

Редагувати переклад
Черговим бойфрендом виявився популярний комік, який раніше міняв зіркових подружок як рукавички. 
Кім Кадаш'ян знайшла нового хлопця - це фінал для Каньє Веста - Фото 1

Кім Кардашьян та Піт Девідсон переводять свої відносини на новий рівень. 

Анонімне джерело, наближене до телезірки, відзначило, що 41-річна учасниця реаліті-шоу та 28-річний комік офіційно зустрічаються. 

"Вони дуже щасливі, і спостерігають за тим, в який бік рухаються їхні стосунки". 

«Піт сказав їй, що більше не хоче ні з ким зустрічатися. Вона каже деяким, що між ними все не надто серйозно, але вона ні з ким іншим не зустрічається. Вона намагається не будувати планів, але вона їй дуже подобається”, — додав інсайдер. 

Незважаючи на те, що мати чотирьох дітей намагається триматися спокійно, вона насправді вражена коміком. 

"Він змушує її сміятися весь час, коли вони разом, і вона абсолютно поглинута ним", - розповів інший анонім, поділившись тим, як зазвичай смішна beauty-магнатка поряд з Пітом Девідсоном. 

Почуття Кім до коміка стали очевидними, коли дівчина запросила друга в будинок Кріс Дженнер у Палм-Спрінгс, що, безперечно, багато що означає для неї. 

Кім Кадаш'ян знайшла нового хлопця - це фінал для Каньє Веста - Фото 2

SATURDAY NIGHT LIVE - "Rami Malek" Episode 1808 - Піктограма: Pete Davidson під час "Squid Game" етикетки на Saturday, October 16, 2021 -

Незважаючи на те, що Піт та Кім живуть на різних берегах, джерело відзначило, що вони намагаються змусити їхні стосунки працювати на відстані, і продовжують бачитися один з одним. 

Залишається незрозумілим, у який саме момент дружні стосунки переросли між молодими людьми в щось велике, але фанати обох однозначно тріумфують. 

Читай також: Бредлі Купер нарешті прокоментував свій передбачуваний роман із Леді Гагою 

Користувачі соцмереж стверджують, що знаки весь час були прямо перед нашим носом. Наприклад, образи Кіма та Піта з дня народження актора були однозначно схожими, що може означати лише те, що вони спеціально одягнулися у відповідні луки. 

Після рандеву Кім та Піта в пустелі в Каліфорнії б'юті-зірка зустрілася з комедіантом у Нью-Йорку, де вони разом провели два вечори. 

Тоді преса зі слів джерел заявляла, що Кім і Піт просто спілкуються, і дівчина поки що не готова до серйозних стосунків після розлучення з Каньє Вестом. 

«Ким не планує ні з ким зустрічатись. Їй подобається цей час у її житті, і їй дуже весело. Між ними немає жодного тиску. 

Раніше Кім вже була знайома з Девідсоном - ще під час заміжжя з Вестом, але возз'єдналася парочка лише після участі Кардаш'ян у шоу Saturday Night Live на початку жовтня. Вперше як запрошена гість Кім і Піт постали перед глядачами в образах принцеси Жасмін та Аладдіна. Вони навіть поцілувалися, сидячи на магічному килимі.  

Потім, лише через кілька тижнів, Кім і Піт були помічені папарацці, що тримаються за руки десь у Каліфорнії. Інакше кажучи, пара точно не втрачає часу, тому всім шанувальникам нового дуету потрібно готується до гучного визнання. 

 

 

Статті на тему