UA
  RU

  Кім Кардаш'ян назвала ім'я новонародженого та показала його перше фото

  Редагувати переклад
  Малюк уже потихеньку обживається у новій родині.

  10 травня родина Кардаш'ян-Уест поповнилася ще однією дитиною: сурогатна мама народила знамениту пару хлопчика. Майже десять днів Каньє та Кім тримали в секреті ім'я новонародженого і не афішували його громадськості. Сьогодні теледіва поділилася зі своїми шанувальниками довгоочікуваною інформацією.


  Кім Кардашьян опублікувала скріншот свого листування з чоловіком, де він надіслав їй фото малюка в колисці. На своїй сторінці в Instagram зірка реаліті-шоу опублікувала цей знімок та оприлюднила ім'я молодшого сина, його назвали Псалм Вест.

  Кім Кардаш'ян назвала ім'я новонародженого та показала його перше фото-Фото 1

  @kimkardashian

  Можливо, вибір такого релігійного імені пов'язаний з тим, що нещодавно Каньє Вест розповів про свій намір збудувати церкву, а недільні служби, які він влаштовує разом із держпер-хором, завжди привертають багато уваги. Хоча перед народженням немовляти в одному інтерв'ю Кім Кардаш'ян сказала, що планує назвати сина вірменським ім'ям, щоб віддати данину своїм історичним корінням.


  Читайте також: ЯК МЕГАН МАРКЛ І ПРИНЦ ГАРРІ НАЗВАЛИ ДИТИНИ

  Також знаменитість розповіла, що Псалм зовні дуже подібний до Чикаго, яку теж виносила сурогатна мати. Поки шанувальники зірки радіють хоча б найменшим новинам про нового члена клану Кардаш'ян-Уест, все більша сім'я Кім у захваті від новонародженого.

  Нагадаємо, що пара вже має трьох дітей. Найстаршу дочку Норт Кім народила у 2013 році до того, як вони з Каньє зіграли пишне весілля в Італії. Через два роки Кардашян народила своєму чоловікові сина Сейнта. А у 2018 році сурогатна мати виносила парі дівчинку Чикаго.


  Статті на тему