UA
RU

Кім Кардаш'ян розповіла про компроміси у шлюбі

Світська левиця вважає, що без діалогу не можна збудувати міцну родину.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Кім Кардашян Вест (@kimkardashian)

Кім Кардаш'ян та Каньє Вест у шлюбі вже п'ять років, але, судячи з їхніх спільних виходів, їхні стосунки досі наповнені трепетними почуттями. Репер не зводить очей зі своєю коханою і засмучується, коли та надягає надто відверті вбрання. За словами світської левиці, вони щодня працюють над своїм шлюбом, обговорюють проблеми та шукають компроміси. Про це розповідає E!

Як повідомляє Кім, найскладніше порозумітися, коли мова заходить про виховання дітей. Нагадаємо, зіркове подружжя виховує чотирьох дітей: шестирічну Норт, трирічну Сейнт, однорічного Чикаго та п'ятимісячного Псалму. 

Читайте також: Кайлі Дженнер: «Стормі благає наносити їй макіяж»

Діти стають старшими, тому Каньє більш обережний щодо того, що у нас є в будинку. Тепер ми позбавилися телевізорів у дитячих кімнатах і прибрали косметику з кімнати Норт. Він вирішив, що буде трохи суворіше з дітьми, 

- Розповідає Кім Кардаш'ян. 

Світська левиця вважає, що в будь-якому випадку потрібно завжди залишатися самим собою. Кім поділилася, що часто Каньє збирається зробити те, з чим вона не згодна, але все одно підтримує його. "Зрештою, це і є шлюб", - зізнається Кардаш'ян. 

Статті на тему