UA
RU

Кім Кардаш'ян пожертвувала 3 тисячі доларів удові з чотирма дітьми

Редагувати переклад
Про сімейство Кардашян-Дженнер існують різні думки, але вчинки говорять самі за себе.
Кім Кардаш'ян пожертвувала 3 тисячі доларів удові з чотирма дітьми.

Instagram / @ kimkardashian

 

Кім Кардаш'ян — успішна бізнесвумен, яка досягла успіху не лише завдяки скандальному телешоу «Сімейство Кардаш'ян», а й завдяки своїй підприємницькій жилці. Тож вона знає ціну своїм грошам!

Днями знаменитість пожертвувала 3000 доларів матері чотирьох дітей, яка просила допомоги заради збереження їхнього будинку. Анджеліа Кантрелл, яка має трьох синів і одну доньку, звернулася до благодійної організації GoFundMe і розповіла свою жахливу історію. Жінка повідомила, що її чоловік помер від COVID-19, вона втратила роботу через скорочення під час пандемії і тепер їй нема на що утримувати сім'ю та оплачувати рахунки. Вдова попросила 3 ​​тисячі доларів, щоб погасити борги.

У списку пожертвувань вказується, що Кім Кардаш'ян Веста перерахувала повну суму на рахунок жінки. Також видання Page Six пише, що знаменитість спочатку хотіла зробити анонімну пожертву і щоб її ім'я не фігурувало на благодійному сайті.

Кім зробила пожертву. Вона мала намір зробити це анонімно і дала повну суму, яку мати просила, коли розміщувала її, а це 3000 доларів. 

— поділилося одне із джерел видання.

Сама Кім Кардашьян ніяк не прокоментувала свій жест доброї волі.

Читайте також: "Це моє темне минуле": Ума Турман розповіла про аборт, перенесений у юності

Нагадаємо, що в березні 2020 року компанія SKIMS оголосила, що пожертвує 1 мільйон доларів сім'ям, які постраждали від COVID-19, щоб допомогти нужденним матерям і дітям. 

Я знаю, що 2020 рік був справді важким, і люди турбуються про те, як вони платитимуть за квартиру, де братиму їжу, щоб прогодувати сім'ю або як робити подарунки під ялинку своїм дітям. Тому ми вирішили пожертвувати їм певну суму.

Статті на тему