UA
  RU

  Кім Кардашьян презентувала новий парфум до Дня святого Валентина

  Редагувати переклад
  Ще один пункт у wish-list до Дня всіх закоханих.
  Кім Кардаш'ян презентувала новий парфум до Дня святого Валентина-Фото 1

  @kimkardashian

  День святого Валентина — чудова нагода, щоб представити свій новий продукт, і Кім чудово про це знає. На своїй сторінці в Instagram зірка реаліті-шоу анонсувала вихід трьох нових парфумів, які незабаром будуть доступні для замовлення. 

  Читайте також: РІАННА ПРЕДСТАВИЛА ЛІНІЙКУ НИЖНЬОЇ БІЛИЗНИ ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

  Традиційно, Кім Кардаш'ян сама стала обличчям своєї продукції та поділилася з передплатниками фотографіями, де вона позує на тлі великих флаконів із парфумами, мініатюри яких вийдуть у продаж. Для рекламного кампейна знаменитість обрала нюдову білизну, молочний топ та сірий боді. А доповнили «оголені образи» Кардаш'ян срібні туфлі та босоніжки на зав'язках. 

  Кім Кардаш'ян презентувала новий парфум до Дня святого Валентина-Фото 2

  @kimkardashian

  Кім Кардаш'ян презентувала новий парфум до Дня святого Валентина-Фото 3

  @kimkardashian

  Дружина Каньє Уеста підписала серію знімків і повідомила про те, що на День святого Валентина у шанувальників косметики клану Кардаш'ян-Дженнер буде можливість поповнити свій арсенал:

  Здогадайтеся, що ми приготували до Дня святого Валентина? Рада оголосити про запуск трьох нових ароматів, які вже незабаром можна буде замовити на офіційному сайті бренду!

  Цікаво, що парфуми з нової колекції відрізняються не тільки кольором флакона, але і своїми назвами. Наприклад, можна буде придбати «Малюка» (Baby Girl), «Дружину» (Wifey) або «Погане дівчисько» (Baddie). Нам уже не терпиться дізнатися, які ноти домінуватимуть у кожному з них.

  Статті на тему