UA
  RU

  Кім Кардаш'ян розповіла, з ким відзначатиме день святого Валентина 

  Редагувати переклад
  Після розлучення з Каньє Вестом у телезірки залишається не надто багато шансів зустріти День закоханих не однієї. 

  Кім Кардаш'ян розповіла, з ким відзначатиме день святого Валентина - Фото 1


  Кім Кардаш'ян дивиться у світле майбутнє і готується до шлюборозлучного процесу зі своїм сумнозвісним екс-коханим Каньє Вестом. 

  Зірка шоу імені самої себе готується зустріти день святого Валентина в компанії своїх дітей, що стрімко наближається, дотримуючись політики найменшого контакту з Вестом. Так, розповіло наближене до 40-річної селебріті джерело видання. ЛЮДИ. 


  “У Кім все чудово. Вона вже запланувала урочистості з нагоди дня святого Валентина, який зустріне зі своїми дітьми та сім'єю. Їй подобається робити свята особливими для своїх малюків. З Каньє вона не підтримує жодного зв'язку. Очевидно, що зараз вона більше сфокусована на своєму майбутньому”. 

  Нагадуємо, що у Кім і Каньє є четверо дітей: 7-річна Норт, 3-річна Чикаго, 5-річний Сеїнт та 2-річний Псалом. 

  Читай також: Визнання Дрю Беррімор про своє інтимне життя змусять вас почервоніти 


  Раніше цього місяця інше джерело розповіло виданню PEOPLE, що пара, яка одружилася в 2014 році, мало спілкується один з одним і продовжує займатися офіційним розлученням. 

  Кім Кардаш'ян розповіла, з ким відзначатиме день святого Валентина - Фото 2

  “Ким і Каньє продовжують жити своїми власними окремими життями. Вони не спілкуються”.   Що ж до офіційного завершення її багатостраждального шлюбу, то інсайдер розповів, що у Кардаш'ян є план розлучення, якого вона повернеться, коли буде готова. 

  Також джерело запевнило, що питання, які стосуються її відносин з Вестом, стануть величезним масивом нового сезону її особистого шоу, прем'єра якого запланована на 18 березня 2021 року. Після цього вона, ймовірно, почне серйозно розводитися. 


  У січні багато джерел підтвердило, що Кардаш'ян має намір покласти край своєму не дуже щасливому шлюбу з Вестом, і зараз зірка працює зі своїм адвокатом Лорою Вассер. 

  “Вони просто знаходяться на різних сторінках своїх життів, коли йдеться про їхнє майбутнє у статусі сім'ї. І Кім реагує на це нормально. Вона знає, що хоче робити зі своїм життям. Кім планує продовжувати жити в Лос-Анджелесі, створювати найкраще майбутнє для своїх дітей та фокусуватися на робочих уподобаннях”. 

  Статті на тему