UA
  RU

  Кім Кардаш'ян влаштувала вечірку з марихуаною на честь майбутнього малюка

  Редагувати переклад
  Несподівана ідея для baby shower, не знаходите?

  Кім Кардаш'ян влаштувала вечірку з марихуаною на честь майбутнього малюка.

  Baby shower це традиційна американська вечірка, яку влаштовує молода мама для своїх подруг перед пологами. На неї прийнято приносити подарунки для майбутньої дитини, а також зазвичай батьки повідомляють стать майбутнього малюка. Кім Кардашьян готується стати мамою вчетверте, знову завдяки послугам сурогатної матері. 

  Для вечірки на честь майбутнього малюка теле-діва обрала несподівану ідею: вона запросила сім'ю та подруг для спільної медитації та масажу з канабідіолом. Дівчата лежали на вулиці на зручних матрацах, слухали легку музику та розслаблялися. 

  Кім Кардаш'ян влаштувала вечірку з марихуаною на честь майбутнього малюка.

  Кім Кардаш'ян на вечірці

  Каннабідіол — це медична марихуана, про яку дедалі частіше пишу іноземні ЗМІ та зірки намагаються привернути до неї увагу. КБД або каннабідіол сьогодні можна знайти будь-де — від продуктів харчування до декоративної косметики, і цілком легально придбати в інтернет-магазинах у вигляді олії.

  КБД немає психоактивних властивостей, на відміну тетрагидроканнабинола (ТГК). Його ефект на організм - це полегшення симптомів епілепсії, різних запалень, тривоги, депресії, склерозу та хвороби Паркінсона. При цьому ефект речовини до кінця не вивчений, хоча вона дозволена у США.

  Відео зі своєї вечірки Кім виклала у Instagram:

   
   
   
   
   
  Переглянути цю публікацію в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Swipe! Більше від Kim's CBD Baby Shower!

  Опублікувати за Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)

  Кім зізналася, що тему для вечірки обрала не випадково — за два тижні до появи на світ четвертої дитини вона відчуває тривогу. «Я прямо божеволію і тому вирішила, що це буде найкраща ідея».

  Напевно, це найнесподіваніша вечірка з усіх, що ми бачили! 

  Статті на тему