UA
  RU

  Кірстен Данст отримала свою зірку на «Алеї слави» і вперше показала сина

  Редагувати переклад
  За свою 30-річну кар'єру лише зараз актриса отримала заповітну зірку.
  
  Кірстен Данст отримала свою зірку на «Алеї слави» і вперше показала сина-Фото.

  Учора, 29 серпня, 37-річна Кірстен Данст мала привід для свята: вона удостоїлася власної зірки на «Алеї слави» в Голлівуді. Розділити радісну подію зі знаменитістю прийшли її рідні та близькі, у тому числі чоловік актриси Джессі Племанс та їх однорічний син Енніс.

  Кірстен Данст отримала свою зірку на «Алеї слави» і вперше показала сина-Фото.

  Це перший світський вихід зоряного малюка і вся увага була прикута до нього. Також всіх приємно здивувала промова Джессі Племанса, яку він промовив за трибуною і якої розчулив свою «даму серця» до сліз.

  Мені пощастило впізнати тебе не лише як талановиту актрису, а й як людину. Я бачив і знаю, яка ти прекрасна мати, дружина, дочка, сестра, друг, тому всі твої близькі зараз і дуже люблять тебе. Ти неймовірно щедра людина і єдина у своєму роді. Ти найкраща жінка, яку я знаю,

  - сказав Джессі.

  Читайте також: ПО ВЕРСІЇ FORBES: НАЙВИСКООПЛАЧУВАНІШІ АКТРИСИ РОКУ

  Окрім сім'ї, Кірстен Данст прийшла привітати і її подруга, 48-річна Софія Коппола. Акторка нещодавно знялася в головній ролі в комедійному серіалі «Стаючи богом у центральній Флориді», який вийшов наприкінці серпня на екрани. Вона також виступила як продюсер цього проекту і вже отримала від критиків позитивні відгуки за такий сміливий і незвичайний для Кірстен крок — продюсування серіалу в жанрі чорна комедія.

  Статті на тему