UA
RU

Клаудія Шиффер одягла вишиванку від українського бренду

Редагувати переклад
Німецька супермодель була, як завжди, на висоті!

Клаудія Шиффер одягла вишиванку від українського бренду-Фото 1

Закордонні зірки все частіше обирають українських дизайнерів, а це означає, що у нас є всі шанси потрапити на світову модну арену. Одним із сьогоднішніх фаворитів зірок є бренд March11, заснований стилістом Робертом Міщенком у Нью-Йорку У речах від марки ми бачили Джіджі Хадід, Аліну Байкову, Констанс Яблонський, Адель та інших. Тепер до цього списку приєдналася Клаудія Шиффер.

Модель, що стала секс-символом 90-х, обрала синю сукню-вишиванку з етнічним червоно-білим орнаментом на Тиждень моди у Парижі. Стильний образ доповнили бежеві човники на шнурівці та мінімалістичні прикраси. Щоб акцентувати увагу на вбрання, візажисти відмовилися від ідеї зробити яскравий макіяж, обмежившись стрілками, а hair-стилісти запропонували укладання «тільки з ліжка». 

Читайте також: ДЕМІ МУР З'ЯВИЛАСЯ У ВИШИВАНЦІ ВІД VITA KIN

Бренд March11 з'явився на світ завдяки Роберту Міщенку та Світлані Головченко. Головна спеціалізація марки – це вишиванки, але у хлопців також є спідниці, топи, костюми та сукні. До речі, хоч бренд базується в США, виробництво речей знаходиться в Україні. 

Джерело фото: instagram.com/march11.us