UA
RU

Коді Сімпсон вперше розповів, чому розлучився з Майлі Сайрус 

Редагувати переклад
Цілий рік романтичних зустрічей пари добіг кінця в серпні 2020 року. 

Коді Сімпсон і Майлі Сайрус, які здавались неймовірно щасливими в період своїх відносин, після розлучення залишалася напрочуд небагатослівними, коли мова заходила про їхнє взаємне рішення розійтися. Проте, наприкінці травня 24-річний Коді розповів, чому справді він та його екс-кохана вирішили розірвати стосунки. 

В ефірі подкасту музикант пояснив, що їх із Майлі зв'язок просто випарувався. Відповідь на питання, що так цікавило багатьох, виявилося досить банальним. 

“На той час я знав її вже досить давно. Але не як ментора, бо як неймовірно креативної людини. Ми пройшли шлях від друзів до моменту, коли ми мали багато спільних друзів, а потім деякий час ми були разом. Все закінчилося досить спокійно і за згодою. Знаєте, це просто була одна з тих фаз у житті, яку треба пройти, щоб винести з неї урок”, — розповів виконавець про історію їхніх стосунків із популярною виконавицею та бешкетником.

Читай також: Кейт Уінслет не дозволила "фотошопити" своє неідеальне тіло під час зйомок нового серіалу 

Коді Сімпсон вперше розповів, чому розлучився з Майлі Сайрус.

Нагадуємо, що у серпні Майлі докладно розповіла про своє любовне життя, включаючи згадки про розлучення з Ліамом Хемсвортом, яке було офіційно укладено у серпні 2019 року. 

"Рік тому, практично в цей же час, медіа намагалися розповісти мою історію за мене, намагалися контролювати її, і я не можу цього прийняти", - розповіла популярна співачка. 

Після цього вона, звичайно, розповіла про свій розрив із Коді. 

“Сьогодні з'явилася інформація про те, що я та мій хлопець розлучилися. Згадувалося, що новини з'явилися з перевіреного джерела, хоча ніхто не може вважатися перевіреним, крім тих двох людей, які перебувають у стосунках. Але зараз половинки не можуть скласти одне ціле, і тому ми вирішили індивідуально працювати над тим, щоб стати людьми, якими хочемо бути. Як і всі інші на даному етапі життя, ми просто хочемо вирішити, що робити з нашими життями. Тому не робіть із цього драму, якщо наступного тижня ви побачите нас разом за піцею або на прогулянці. Ми були друзями 10 років, і залишатимемося ними. Просто не робіть із цієї історії те, чим вона точно не є”. 

Коді Сімпсон вперше розповів, чому розлучився з Майлі Сайрус.

На даний момент Коді більше сфокусований на своїй кар'єрі, але також підтвердив інформацію про те, що зустрічається з бельгійською моделлю Марло Стівенс із грудня 2020 року. На даний момент їхні стосунки виглядають непорушними, а от Сайрус в Інстаграмі виконавець відписався. 

З іншого боку, Майлі продовжує вести життя поодинці, займаючись музикою. 

Статті на тему