UA
RU

Коли Кара зустріла Сієнну: Новий ЛГБТ-роман британських актрис 

Редагувати переклад

Що сьогодні обговорює весь світ з обох боків Атлантики. 

Кара Делевінь та її найкраща подруга — Сієнна Міллер були помічені цілуючими у закладі Temple Bar у Нью-Йорку, як повідомляють шпигуни видання про зірки — Page Six. Відомо, що дует та їхні друзі сиділи за кутовим столиком у лаундж-зоні, насолоджуючись увечері п'ятниці.  

Коли Кара зустріла Сієнну: Новий ЛГБТ-роман британських актрис - Фото 1

Інсайдер розповів, що йому здалося, що 29-річна Делевінь та 40-річна Міллер "були разом", але при цьому Сієнна ще й цілувалася з хлопцем, який сидів разом з ним. Заплутана історія, в яку віриться насилу, але чутки часом бувають правдиві. Хоча б наполовину, тобто з кимось із друзів акторка й могла цілуватися. 

Вони всі здавалися друзями. Сієна цілувалася з високим хлопцем, а потім із Карою. Здавалося, що вони просто весело проводять час”, — розповіло джерело, додавши, що 35-річна Поппі Делєвінь також була в компанії. 

Делевінь прийшла до закладу разом зі своїми улюбленими собаками, які, як здалося інсайдеру, також насолоджувалися життям. 

«Оце була сцена! Вона зняла повідець із собаки, і той просто бігав баром. Так кумедно”, — відзначило джерело. 

Поки представники ні Кари Делєвінь, ні Сієнни Міллер не прокоментували чутки. 

Заклад Temple Bar, який знову відкрився після ребрендингу в 2017 році, — популярне місце для дівчат. Інший “шпигун” зазначив, що у цьому ж ресторані Кару та Сієнну бачили разом ще у листопаді. 

Коли Кара зустріла Сієнну: Новий ЛГБТ-роман британських актрис - Фото 2

До речі, це не перший випадок, коли британську парочку застали за публічним проявом почуттів. У 2013 році Делєвінь запостила їх із Сієнною фото, що цілуються на Met Gala. Минулого року вони також удвох відвідали найрозкішнішу та найгламурнішу вечірку року. 

Читай також: Любов — це велика сила: Найвеличніші історії кохання 

Джерело, наближене до обох дівчат, помітило, що Делевінь та Міллер друзі вже багато років, і постійно проводять час весело разом. 

Міллер не єдина відома подружка Кари, з якою модель поводиться так розкуто і природно. Наприклад, Делевінь та 29-річна Селена Гомес у листопаді на камеру цілувалися під час гри в Madison Square Garden. 

Коли Кара зустріла Сієнну: Новий ЛГБТ-роман британських актрис - Фото 3

Делевінь, яка називає себе пансексуалкою, зустрічалася з багатьма зірками, серед яких і співачка St. Vincent і актриса Ешлі Бенсон.  

“Расти дитиною-квіром було складно та дуже самотньо. Мої сестри завжди намагалися мене підтримувати, але це було те, через що я мала пройти сама, щоб пізнати себе. Я все ще в дорозі, і продовжуватиму все життя”, — розповідала Кара в інтерв'ю для Britain's Sunday Times.  

Що ж до Міллера, то останнім її хлопцем був бізнесмен Арчі Кесвік, з яким актриса весело проводила час улітку в Нью-Йорку. Сієнна також зустрічалася з актором Томом Старріджем (у парі з яким акторка народила доньку), редактором Лукасом Цвінером, режисером Беннеттом Міллером, а також актором Джудом Лоу. 

 

Статті на тему