UA
RU

Кінець історії: Жизель Бундхен та Том Бреді розлучаються

Редагувати переклад

Пара, яка була зразком сімейних стосунків – розпадається.

Важко уявити, але навіть найміцніші сімейні пари розколюються і історія Жизель Бундхен і Тома Бреді тому свідчення.

Кінець історії: Жизель Бундхен та Том Бреді розводяться-Фото 1

NEW YORK, NY — MAY 07: Tom Brady і Gisele Bundchen attend the Heavenly Bodies: Fashion & Catholic Imagination Institute Gala в Metropolitan Museum of Art on May 7, 2018 в Нью-Йорку. (Photo by Matt Winkelmeyer/MG18/Getty Images for The Met Museum/Vogue)

Жизель і Том вирішили розірвати свої стосунки через 13 років шлюбу. Ще тиждень тому стало відомо про те, що знаменитості подумують над тим, щоб подати на розлучення, але це питання було у підвішеному стані. Але тепер стало відомо, що пара справді шукає адвокатів із шлюборозлучного процесу.

Жизель Бундхен все частіше з'являється одна на публіці, а днями папараці зняли її без обручки на пальці, що стало тривожним дзвінком для шанувальників пари. 

Причиною розлучення стала гучна сварка моделі та футболіста. Жизель наполягала на тому, щоб Том більше часу проводив із сім'єю, але спортсмен вибрав кар'єру – тому вирішив знову повернутись у футбол.

У шлюбі виникли проблеми через рішення Тома не виходити на пенсію. Жизель завжди була з дітьми,

— сказав інсайдер, наближений до пари для Page Six.

Шанувальники пари дуже стурбовані цією новиною і висловлюють свою надію на те, що пара схаменеться і почне все з чистого аркуша.

Читайте також: Скандал навколо Йє та його дебютного показу: чому всі про це говорять

Імовірно, пара має подати на розлучення у Флориді, оскільки саме там їхнє основне місце проживання. Також джерело повідомляє, що вони збираються розділити свої активи, які включають портфель нерухомості на 26 мільйонів доларів, в тому числі їх спільний будинок за 17 мільйонів доларів на острові Індіан-Крік в Майамі.

Нагадаємо, що Жизель Бундхен та Том Бреді зіграли весілля у 2009 році. Пари є двоє спільних дітей: 9-річна Вівіан та 12-річний Бенджамін. Бреді також є батьком сина Джека, 15 років, від колишньої дружини Бріджіт Мойнахан.

Статті на тему