UA
RU

Крах ілюзій: Кім Кардаш'ян прокоментувала надії Каньє Веста на возз'єднання 

Редагувати переклад

Так, чи існує можливість врятувати потопаючого, якщо він сам не хоче? 

Здається, Кім Кардашян готова рухатися далі. Юрист телезірки зазначив, що його клієнтка не має бажання знову будувати стосунки з колишнім чоловіком незважаючи на те, що чоловік публічно заявив про бажання “полагодити” їх з Кім союз. 

"Непримиренні розбіжності призвели до непоправного розпаду шлюбу, і на даний момент не існує можливості врятувати їхню спілку за допомогою консультацій або інших засобів", - зазначив юрист у заяві. «Постійна підтримка технічного сімейного становища між Кім та Йє марна, і немає причин для підтримання повноцінних відносин». 

Згідно з документами, Кім просить суд оголосити її офіційно незаміжньою, оскільки Каньє та його адвокати не відповідають на її спроби «просунути справу до якнайшвидшого та полюбовного вирішення».  

Крах ілюзій: Кім Кардаш'ян прокоментувала надії Каньє Веста на возз'єднання -Фото 1

NEW YORK, NY — MAY 06: Kim Kardashian attends the Costume Institute Gala для "PUNK: Chaos to Couture" експозиція в Metropolitan Museum of Art on May 6, 2013 в Нью-Йорку. (Photo by Larry Busacca/Getty Images)

У петиції йдеться, що Кім погодиться на «будь-які умови», які суд вважатиме за необхідне для того, щоб розлучення відбулося. Представники Весту поки що не прокоментували ці заяви. Крім того, що Кім бажає бути визнаною офіційно незаміжньою, вона також хоче повернути собі колишнє прізвище - без приставки "Уест". 

Читай також: Бен Аффлек зізнався, що шлюб із Дженніфер Гарнер змусив його звернутися до алкоголю 

41-річна Кім подала на розлучення у лютому 2021 року. Тоді анонімне джерело з оточення діви розповіло, що Кім та Каньє продовжують бачитися один з одним, але тільки заради благополуччя їхніх спільних дітей. Вже тоді Кардаш'ян розуміла, що їхній шлюб не можна врятувати, і знала це жінка досить довго. 

Крах ілюзій: Кім Кардаш'ян прокоментувала надії Каньє Веста на возз'єднання -Фото 2

Через місяці після того, як Кім подала на розлучення, їхні стосунки з Вестом трохи налагодилися. Наприклад, Кардашьян відвідала кілька презентацій альбому Веста “Donda” разом із дітьми. Також саме Йє познайомив Кардаш'ян із Демною Гвасалією, адже в образі авторства грузинського дизайнера телезірка підкорила восени Бал Інституту костюма. Також Каньє був поруч із колишньою під час її дебюту на шоу Saturday Night Live як ведуча. 

Інше джерело нещодавно заявило виданню E! News, що Кім, яка зараз перебуває у відносинах з Пітом Девідсоном, не зацікавлена ​​в продовженні їх з Каньє романтичної історії. Кім довго намагалася налагодити стосунки, але їхній шлюб досяг точки неповернення.  
 

 

Статті на тему