UA
RU

Кріс Еванс став найсексуальнішим чоловіком 2021 року

Редагувати переклад
Навіть не збираємось заперечувати переможця.
Кріс Еванс став найсексуальнішим чоловіком 2021 року.

Мабуть, один із найулюбленіших рейтингів нашої редакції — це список найгарячіших та найсексуальніших чоловіків планети. Можемо тільки припустити, як важко було журі видання People визначити одного-єдиного кандидата, але все ж таки вони це зробили. Цього року титул "Найсексуальнішого чоловіка" удостоївся актор Кріс Еванс.

Цікаво, що “Капітан Америка” мав набути цього статусу ще минулого року, але з ним трапився неприємний інцидент пікантного характеру. Минулої осені актор намагався завантажити відео в свій акаунт в Інстаграм, але натомість виклав відео з особистої галереї, де чітко видно його інтимне фото. Природно, Еванс швидко зреагував і видалив піст, але деякі шанувальники встигли не лише побачити гідність актора, а й розшерити знімок по Мережі. Сам Кріс не розгубився і з гумором підійшов до ситуації, написавши: "Якщо я зміг привернути вашу увагу, хочу нагадати, не забудьте проголосувати 3 листопада на виборах президента США!"

Читайте також: Комедійний актор Кел Пенн здійснив камінг-аут

Саме через цей інцидент представники видання People вирішили відкласти перемогу Кріса Еванса до кращих часів і віддали титул "Найсексуальнішого чоловіка" Майклу Б. Джордану. Він і потрапив на обкладинку журналу 2020 року. Також вони утрималися від коментарів.

Цього року Кріс Еванс вже точно прикрасить обкладинку журналу, хоча не виключено, що актор ще раз хоче поділитися із громадськістю своїми інтимними знімками.

Статті на тему