UA
  RU

  Кріссі Тейген зізналася, що вже 4 тижні не вживає алкоголю 

  Редагувати переклад
  Дружина Джона Ледженда, як завжди, віддає перевагу публічним одкровенням приватності. 
  
  Кріссі Тейген зізналася, що вже 4 тижні не вживає алкоголь.

  Кріссі Тейген відома своєю любов'ю до розкриття найпотаємнішого в Мережі. Так, після нещодавньої трагедії у сім'ї відомого виконавця та екс-моделі, а тепер автора кулінарних збірок, багато хто засудив дует за зайву публічність. Кілька місяців тому Кріссі пережила викидень, і буквально через кілька годин після того, що сталося, виставила фото зі шпиталю, на яких сім'я показово сумує. Фани знайшли подібний вчинок надмірно відвертим та провокаційним. Тепер Кріссі Тейген вирішила заговорити про іншу проблему, яка вже багато років не дає їй спокою.  


  У вівторок, 29 грудня, авторка кулінарних книг, яка зараз перебуває на канікулах разом із сім'єю на популярному курорті Сен-Барт, поділилася з передплатниками милим відео, на якому вона смішно танцює під акомпанемент хвиль. Кріссі не посоромилася продемонструвати всі особливості свого тіла, обравши як костюм відвертий купальник. 

  "Мені потрібні будь-які наркотики, на яких ти сидиш", - прокоментував один із передплатників. На цю провокацію Кріссі відповіла новим визнанням, додавши, що вона вже 4 тижні дотримуватися безалкогольної “дієти”. Шанувальники колишньої моделі відразу ж стали вітати Кріссі, і симпатизувати її рішенню. 


  Кріссі Тейген зізналася, що вже 4 тижні не вживає алкоголь.

  “Я також нещодавно відмовилася від спиртного. Красуня! Мені це подобається”, — написав один із фанів Тейген. Інший же додав, що й сам уже 15 років дотримується тверезого способу життя. 

  У минулому мати двох дітей дуже відверто говорила про те, що має проблеми з алкоголем. Під час інтерв'ю для видання Космополітичний 2017 року Кріссі зізналася, що колись вона напивалася буквально до непритомності.  


  “Раніше я могла вбиратися, робити макіяж і зачіску, і обов'язково як акомпанемент вибирати келих вина. Після підготовки до урочистостей я випивала ще один. А потім мене чекала безліч алкоголю на афтерпаті”, - розповіла дівчина, яка супроводжує свого відомого чоловіка чи не на кожному урочистості. 

  “Після я шкодувала, що грубила людям, яких глибоко поважаю. Це відчуття його ні з чим неможливо порівняти. Ти почуваєшся жахливо. Це не той образ, який я бажаю для себе, Джона чи будь-кого”, — продовжила дівчина. 

  Кріссі, яка втратила дитину у жовтні, згадала про тяжкі часи, пояснивши, що ніхто з близьких людей не вказав їй на проблему. Багато хто просто вважав це нормою. Якщо Тейген відчувала себе добре наступного ранку, то біди не сталося. Однак у душі жінка знала, що така поведінка — справжня проблема.     

  Статті на тему