UA
RU

Кріссі Тейген зізналася в аб'юзивній поведінці 

Редагувати переклад
І попросила вибачення у моделі Кортні Стодден за онлайн-буллінг. 
Кріссі Тейген зізналася в аб'юзивній поведінці - Фото 1

Кріссі Тейген готова відповідати за те, як у минулому вона належала до Кортні Стодден в онлайн-світі. 

Після того, як модель розповіла про поведінку Тейген в матеріалі The Daily Beast ведуча американської версії “Ліп-Синк Батл” публічно попросила у “потерпілої” вибачення.  

“Не всім пощастило відповідати за всі свої минулі буллінг-Атаки перед усім світом. Мені сумно та неприємно від того, якою я раніше була. Я була невпевненою в собі, що шукає уваги тролем. Мені соромно за свою поведінку, але це ніщо в порівнянні з тим, як я змушувала відчувати Кортні. Я так багато працювала над тим, щоб приносити вам радість і відчуття прийняття і підводити вас для мене нестерпно. Це були не єдині мої помилки, і точно не останні, але я намагатимусь у майбутньому стати кращим ”. 

Тейген сказала, що вона «намагалася зв'язатися з Кортні в приватному порядку», але модель віддала перевагу, щоб перед нею вибачилися через Твіттер, оскільки образи їй було завдано публічно. 

Модель з обкладинкиповне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX SPORTS Ілюстрованийдодала, що вона глибоко жалкує про скоєне, а також пообіцяла, що працюватиме над собою, щоб ставати все кращим і кращим.  

Кріссі Тейген зізналася в аб'юзивній поведінці - Фото 2

Читай також: Стартують покази ретроспективної кінопрограми «Французька весна в Україні – 2021»

І хоча Стодден вибачилася і вибачила Тейген, дівчина стверджує, що Тейген ніколи не намагалася вибачитися перед нею особисто. 

«Щоправда залишається незмінною: я ніколи не чула від неї чи її команди особистих вибачень. Насправді вона заблокувала мене у Твіттері. Все в мені хоче вірити в те, що це були щирі слова, але все складається таким чином, що зараз вона просто намагається зберегти обличчя, а також контракти з брендами”. 

26-річна Стоденний Цього тижня розповіла, що безліч знаменитостей залишали на її сторінці жорсткі коментарі за минулі роки, і однією з них була Тейген. 

Кріссі Тейген зізналася в аб'юзивній поведінці - Фото 3

«Вона не просто публічно писала, що хоче, щоб я опинилася в ямі, але особисто писала мені повідомлення, де радила вбити себе. Наприклад, вона говорила, що не може дочекатися, коли я нарешті помру”. 

Стодден додала, що люди почали висловлювати свою думку, щоб просто познущатися з дитини, яка опинилася в ситуації, в якій не повинен був бути, посилаючись на свій минулий шлюб з 60-річним актором Дугом Хатчінсон. (Співачка та модель вийшла заміж за чоловіка у 2011 році, коли їй було лише 16 років). 

«Було безліч знаменитостей, які поводилися, як хулігани на дитячому майданчику. Найгірше звернення було саме із боку жінок. Ми не зможемо нічого досягти, якщо не стоятимемо один за одного”. 

 

Статті на тему