Edit page title Кріссі Тейген розповіла про складнощі третьої вагітності
Edit meta description Дружина Джона Ледженда називає поточні проблеми "покаранням" за дуже просте виношування дітей у минулому. Ось уже кілька місяців світ

Close edit interface
UA
RU

Кріссі Тейген розповіла про складнощі третьої вагітності

Редагувати переклад
Дружина Джона Ледженданазиває поточні проблеми “покаранням” за дуже просте виношування дітей у минулому.  
Кріссі Тейген розповіла про складнощі третьої вагітності.

Ось уже кілька місяців світ, не відриваючись від екранів своїх планшетів та смартфонів, стежить щодня за тим, як розвивається чергова вагітність екс-моделі, а на даний момент автора кулінарних книг Кріссі Тейген. Дружина найкрасивішого чоловіка 2019 року за версією журналу PEOPLE Джона Леджендавиношує третю — несподівану, але вже гаряче улюблену дитину.    

У Твіттері дружина популярного виконавця поділилася проблемами, з якими зіткнулася під час нового “періоду очікування”. Дівчина зізналася, що їй настільки погано, що вирішила перейти на повноцінний постільний режим. Подібне вона сміливо називає "покаранням" від Всевишнього за те, що в минулому вона хвалилася, що її дві вагітності пройшли дуже легко і без особливих ускладнень. 

Кріссі Тейген розповіла про складнощі третьої вагітності.

У 34-річної Тейгені 41-річного  Леджендавже є двоє дітей — донька Місяць Симон, якій 4 роки, та дворічний  МайлзТеодор. Минулого місяця багато джерел підтвердили інформацію про те, що Кріссі знову вагітна. Про це зіркова пара спочатку заявила у музичному кліпі Джона "Wild".  

Читай також:Мікромода: Риси наймоднішої чубчика 2020 - стопами Холлі Голайтлі

Минулого тижня Тейгеннаписала у Твіттері, що має офіційний двотижневий постільний режим. Використовувати вільний час дівчина вирішила з користю - письменниця та колишня модель зайнялася в'язанням милих  одягудля дітей.  

Кріссі Тейген розповіла про складнощі третьої вагітності.

також недавно Тейгенрозповіла, як вона справляється із хворобливою вагітністю. Головним чином з головними болями, які переслідували її і раніше. Коли вона була вагітна сином  Майлсом, то саме ця проблема стала для неї найнеприємнішою. Нагадаємо, що три роки тому дівчина навіть питала у власних фанатів, чи хто з них знає, як можна заглушити головний біль. 

Я люблю бути вагітною. Навіть більше, ніж вагітної. Але головний біль, Господи боже мій. Будь ласка, хтось допоможіть! Тільки не рекомендуйте воду, Тайленол, залізо або магнезію. Мені потрібне диво! 

Статті на тему