UA
RU

Кріссі Тейген взялася захищати Меган Маркл від інтернет-тролів 

Редагувати переклад
Хвиля негативу обрушилася на герцогиню після есе, в якому жінка заявила про втрату другої дитини. 
Кріссі Тейген взялася захищати Меган Маркл від інтернет-тролів.

У середу світ сколихнуло визнання герцогині Сасекської про те, що у липні їй довелося пережити викидень. Про це Меган Маркл написала в есе для видання новий Йорк Час. Проте, не всі читачі поспівчували жінці. Деякі накинулися на неї з критикою та негативними травмуючими коментарями. Благо, що нещодавно втратила дитину Кріссі Тейген стала на захист своєї співвітчизниці. 

“Хтось дійсно сумнівається в жаху та болю, який доводиться відчувати всім, у кого стався викидень? Або може бути люди критикують рішення Меган Маркл написати есе про себе на 1000 слів? Що ця інформація може додати до тієї, що вже є на ресурсах, призначених для людей, які пережили втрату дитини?”, - написав один із користувачів у відповідь на велике твір Маркл про своє лихо. 

Кріссі Тейген не забарилася, і буквально миттєво розповіла коментатору, куди йому варто піти. Чи треба згадувати, що жінка використовувала дуже невтішні і навіть ображаючі епітети? 

Втім, здається, дружина Джона Ледженда зрозуміла, що подібний випад ніяк не зіграє їй на користь, тому Крісс вирішила видалити коментар. “Вибачте, забула, що намагаюся бути милішою”. 

Кріссі Тейген взялася захищати Меган Маркл від інтернет-тролів.

Нагадуємо, що у вересні Кріссі Тейген і Джон Ледженд самі пережили втрату своєї дитини Джека, якій було 20 тижнів. Парі довелося також зіткнутися з тролінгом у мережі. Багато хто не зрозумів, навіщо екс-модель і нинішня кулінарна зірка вирішила зняти свій момент страждання, а також тіло зародка, що не зумів вижити. 

24 листопада пара разом уперше прийшла на шоу "Доброго ранку, Америка", і розповіла про те, через що їм довелося пройти. 

“Я дозволила собі сумувати абсолютно, відчуваючи цілковите горе. Щодня відчувається по-різному. Тому, коли люди запитують, як я завжди відповідаю, що сьогодні нормально. 

Кріссі Тейген взялася захищати Меган Маркл від інтернет-тролів.

Видання E! Новини дізналося, що Меган Маркл наважилася написати публічне есе про пережитий викидень з дозволу принца Гаррі. Жінка зізналася, що зробив такий крок для того, щоб повністю вилікуватися та позбутися болю. 

“Я зрозуміла, що коли люди запитують, як ми живемо, і коли вони вислуховують наші щирі відповіді з відкритими душами та розумами, горе стає світлішим для всіх нас. Отримавши запрошення пережити наш біль, ми разом робимо перші кроки до одужання”, - зізналася Меган Маркл. 

Статті на тему