UA
RU

Крістен Стюарт пишається лише п'ятьма кінострічками у своїй фільмографії 

Редагувати переклад
Актриса надто зворушливо сором'язлива чи справедлива - вирішувати лише глядачам. 
Крістен Стюарт пишається лише п'ятьма кінострічками у своїй фільмографії.

Крістен Стюарт точно знає, що не кожен фільм, у якому вона з'являлася за всю свою кар'єру, став хітом. І це змушує пишатися відвертістю та справедливістю актриси. 

В інтерв'ю для The Sunday Times 31-річна актриса, яка зіграла принцесу Діану у майбутньому фільмі ”Спенсер”, зізналася, що вона навряд чи може назвати півдесятка робіт, які їй справді подобаються.  

"Це жахливо, але я, напевно, знялася в максимум 5 пристойних фільмах з 45 або 50. Тих, що я переглядаю і думаю, який шедевр дійсно вийшов". 

Серед її улюблених виявилися картини режисера Олів'є Ассаяса - "Персональний покупець" та "Зільс-Марія".  

«Мені потрібно повністю подивитися свою фільмографію, але хороший матеріал там зустрічається рідко. Але це не означає, що я жалкую про цей досвід”. 

Стюарт зізналася, що вона шкодує, що сказала "так" лише кількома картинами, але не через кінцевий результат, а тому зніматися в цих проектах було зовсім не весело. 

Крістен Стюарт пишається лише п'ятьма кінострічками у своїй фільмографії.

Читай також: Хрещеник принцеси Діани принц Філіп у третій раз святкує весілля 

«Найжахливіше, коли ти на півдорозі, і ти розумієш, що ймовірно, це буде поганий фільм, але все одно намагаєшся до самого кінця», — пояснила акторка виданню Час. 

Втім, назвати картини-невдачі актриса відмовилася, пославшись на те, що вона не зла людина, а тому не має наміру принижувати публічно людей. 

Раніше цього місяця Стюарт зізналася, що щодо фільму “Спенсер” вона має лише одне жаль. І проблема полягала в тому, що Крістен не бачила можливим чи чесним грати маму двох дітей, поки вона сама ще не зазнала цього досвіду. 

В останньому інтерв'ю для Entertainment Weekly Стюарт згадала, що тепер вона більш вибіркова у питаннях майбутніх картин.  

“Раніше я намір не вибирала варті фільми. Я завжди думала, що зможу зробити все, що завгодно. І, чесно кажучи, на хвилинку уявляти себе в такому світлі було чудово. Але я думаю, що тепер буду трохи акуратнішим. Зараз я можу краще відчути, що особисто для мене буде більш плідним як досвід, який, можливо, і не стане популярним в індустрії”. 

 

Статті на тему