UA
  RU

  Крістен Стюарт заручена зі своєю дівчиною

  Редагувати переклад
  Акторка рада, що зможе змінити свій соціальний статус.
  
  Крістен Стюарт заручена зі своєю дівчиною-Фото 1

  Instagram/@spillzdylz

  Світ мінливий, як і відносини зоряних пар. Поки хтось вирішує розірвати відносини (йдеться про Зейна Маліка і Джіджі Хадід), інші планують їх узаконити. 31-річна Крістен Стюарт повідомила, що вона та її кохана Ділан Мейєр заручені і хочуть зіграти весілля. Дівчина у стосунках уже два роки, а минулого року актриса зізналася, що не проти стати кимось більшим для своєї подруги:

  Ми обов'язково одружимось! Я хотіла б, щоб мені зробили пропозиції і вважаю, що я задала чіткий запит і вона чудово з цим впоралася. Ми точно одружимося,

  - Сказала знаменитість на шоу Говарда Стерна SiriusXM.

  В одному інтерв'ю Стюарт розповіла, що вперше зустріла Ділан вісім років тому, але й не вдалося познайомитися ближче. І лише через 6 років вони знову зустрілися на одній вечірці і акторка зрозуміла, що Мейєр її доля. Актриса не стала зволікати зі своїми почуттями і через два тижні після повторної зустрічі з Ділан зізналася їй у коханні.

  Читайте також: Джессіка Честейн розповіла, за якої умови знімалася в інтимних сценах з Оскаром Айзеком.

  Нагадаємо, що у Крістен Стюарт це не перші стосунки із жінкою. До Мейєра актриса зустрічалася з моделлю Стеллою Максвелл, але їх шляхи розійшлися. Також актриса полягала у стосунках із Робертом Паттінсоном.

  Статті на тему