UA
  RU

  Крістіна Агілера вважає, що в парі має бути одна зірка

  Редагувати переклад
  Виконавиця дала інтерв'ю у рамках зйомки для жовтневого випуску журналу Cosmopolitan. 
  Крістіна Агілера вважає, що в парі має бути одна зірка.

  Крістіна Агілера. Фото: Getty Images

  Обкладинкою нового журналу Агілера поділилася у своїй соцмережі. На фото артистка постає у білому костюмі брюк на голе тіло.


  Під час інтерв'ю виконавиця розповіла про свої особисті стосунки. Співачка зізнається, що мала можливості зустрічатися з іншими знаменитостями, але вона вважає за краще, щоб її обранець не був зі світу шоу-бізнесу.

   

  hitting newsstands sept 4… see you soon 👀💗


  Опублікувати за Крістіна Агілера (@xtina)

  «Є щось неправильне в тому, щоб зустрічатися з кимось із бізнесу. У стосунках має бути одна знаменитість», — каже співачка, на момент зустрічі з якою її наречений Ратлер був помічником режисера. З 2010 року пара нерозлучна. Разом вони виховують чотирирічну дочку Саммера Рейна. Агілера має також 10-річного сина Макса Лайрона від її екс-чоловіка Джордана Бретмана.


  З того часу, як вийшов її останній альбом Lotus, минуло 6 років. Співачка розповіла журналу, чому віддала перевагу виглядати природною на обкладинці її нового альбому Liberation.

  Мені, як і раніше, подобається наносити макіяж, але я цього разу хочу показати недосконалість, — каже вона. - Це лякає, але це виклик. Ніхто не може сказати мені про мене саму те, чого я ще не чула. Я повністю приймаю себе і хочу, щоб інші жінки так само ставилися до своїх тіл. Мені подобається жіноче тіло, і я думаю, що це щось, чим слід пишатися, а не те, над чим мають панувати чоловіки. Моя пісня та кліп Dirty були викликаючими для свого часу, а тепер на них ніхто не звернув би уваги. Сподіваюся, що я допомогла жінкам у тому, що вони можуть бути такими та будь-якими, якими вони хочуть бачити себе, і пишатися цим».

   

  Cosmo Cover Girl 🗽🖤  Опублікувати за Крістіна Агілера (@xtina)


  Нагадаємо, у Мережі з'явилася інформація, що Крістіна Агілера вагітна третьою дитиною.

  Статті на тему