UA
  RU

  Крістіна Агілера знялася у відвертій фотосесії та розповіла про нову роботу

  Редагувати переклад
  Білява співачка позувала перед камерою у відвертих образах.
  
  Крістіна Агілера знялася у відвертій фотосесії та розповіла про нову роботу-Фото 1

  Христина Агілера все частіше нагадує про себе. 38-річна співачка стала обличчям на обкладинці літнього випуску журналу Galore. Вона постала перед камерою 65-річного фотографа Еллен фон Унверт та приміряла кілька провокаційних образів.


  У розгорнутому інтерв'ю, яке вона дала виданню, Агілера розповіла, чому пішла з талант-шоу «Голос», про нову роботу, дітей та повернення на сцену. Виконавиця зізналася, що втомилася від "стерильного телебачення" і знову хоче займатися тим, з чого починала.

  Я повністю віддала себе телебаченню та роботі, яка не зовсім підходила мені. Нарешті відмовляюся від стерильного телевізійного формату і повертаюся до того, що мені вдається робити найкраще… Щаслива повернутися на сцену,


  — каже Крістіна.

  Крістіна Агілера знялася у відвертій фотосесії та розповіла про нову роботу-Фото 2

  Читайте також: СУПЕРМОДІЛЬ 90-Х ХЕЛЕНА КРИСТЕНСЕН ЗНЯЛАСЯ ГОЛЕНОЮ В ОЗЕРІ


  Співачка згадала про те, що у неї планується новий проект у Лас-Вегасі. Це для неї дуже важливо, оскільки Крістіна перебуватиме неподалік своїх дітей: 11-річного Макса і чотирирічної дочки Саммер Рейн.

  Вегас дасть мені можливість бути не надто далеко від дому. Не люблю, коли діти проводять із нянею 90% часу. Мені важливо самій укладати їх спати, проводити з ними ранок. Хочу бути поруч. Я щойно повернулася з Діснейленду, де розважалася із сім'єю. Цей час дуже важливий для мене,

  - повідомила співачка.  Крістіна Агілера знялася у відвертій фотосесії та розповіла про нову роботу-Фото 3

  Крістіна Агілера знялася у відвертій фотосесії та розповіла про нову роботу-Фото 4


  Крістіна Агілера знялася у відвертій фотосесії та розповіла про нову роботу-Фото 5

  Крістіна Агілера поділилася провокаційними знімками з фотосесії на своїй сторінці у Instagram та підписала публікацію: «Мама знову у грі!»

  Фото: galoremag.com


  Статті на тему