UA
RU

Хто така Нікола Пельтц - наречена Брукліна Бекхема, актриса та спадкоємиця мільярдера

Після багатьох романів Бруклін Бекхем знайшов свою обраницю. 

Хто така Нікола Пельтц - наречена Брукліна Бекхема, актриса та спадкоємиця мільярдера-Фото 1

Бруклін, старший із спадкоємців у сімействі Бекхемів, у 21 рік оголосив про несподівану новину. Син футболіста та екс-учасниці гурту Spice Girls, а тепер дизайнера, одружується! 

Читайте також: Хто зі знаменитостей не пережив випробування карантином та оголосив про розлучення

Обранкою Брукліна стала на чотири роки старша актриса Нікола Пельтц. На відміну від попередніх обраниць сина Ніколу, батьки Брукліна прийняли у своє сімейне коло. Дівчина не тільки з'являлася з Бекхемами на громадських заходах, але й була бажаною гостей у більш неформальній обстановці. Союз молодих людей Вікторія та Девід схвалили. 

Хто така Нікола Пельтц - наречена Брукліна Бекхема, актриса та спадкоємиця мільярдера-Фото 2

Нікола Пельтц із молодшою ​​сестрою Брукліна Харпер

Після дев'яти місяців стосунків у соціальних мережах пара зробила офіційну заяву про майбутнє весілля, хоч чутки про це з'явилися раніше. 

Я найщасливіша людина у світі. Я обіцяю, що колись стану кращим чоловіком і кращим татом,

- Написав у своєму Instagram Бруклін. 

Читайте також: 10 улюблених книг голлівудських знаменитостей

До стосунків із Миколою Бруклін не раз був помічений з іншими дівчатами. Найдовші стосунки у нього були з акторкою Хлоєю Грейс Морець. Пара офіційно розлучилася в 2018 році, а до цього не раз відчувала стосунки на міцність розлуками та возз'єднаннями.

Також серед обраниць Брукліна були моделі Соня Бен Аммар та Хана Крос, а єдиний публічний роман Ніколи був із Анваром Хадідом. 

Хто така Нікола Пельтц - наречена Брукліна Бекхема, актриса та спадкоємиця мільярдера-Фото 3

Нікола Пельтц із батьком Нельсоном

Нікола Пельтц - актриса та дочка американського мільярдера Нельсона Пельтца. З дитинства дівчина була занурена у творчість, грала у театральних гуртках, а потім почала зніматися у кіно. Найяскравіші появи Ніколи на екрані були у фільмах «Трансформери» та «Повелитель стихій».

Хто така Нікола Пельтц - наречена Брукліна Бекхема, актриса та спадкоємиця мільярдера-Фото 4

Весілля пари пройде наступного року у двох місцях — на батьківщині Брукліна у Британії та у Флориді, де мешкає Нікола та її родина. Витрати на проведення церемонії візьме він батько Миколи, але Вікторія і Девід пообіцяли «внести свій внесок». 

Возз'єднання двох відомих сімей вже стали розцінювати як потенційно вигідний союз обох сторін. Особливо ймовірним це здається на тлі про несприятливий стан бренду одягу Вікторії Бекхем. 

Статті на тему