UA
RU

Культура скасування: Західні селебріті, від яких відмовилися фани у 2021 році 

Редагувати переклад

Сучасний остракізм нещадний всім. 

У 2021 році шанувальники відмовлялися від своїх кумирів із завидною легкістю. А все через те, що культура скасування — найпоширеніше явище, яке може виявитися квитком в один кінець як для зірок телебачення чи кіно, так і для політиків, і насамперед для блогерів. Свої двозначні бачення деяких соціальних проблем чи подій краще зберігати в таємниці, якщо не хочеться опинитися на узбіччі власного життя. 

Втім, деяким публічним постатям, наприклад, Мелу Гібсону та Луї Сі Кею, прощається абсолютно все. Невідомо за якісь заслуги. Інші ж опиняються у “лазні” після першого ж промаху. Саме останніх було надзвичайно багато у 2021 році. 

Культура скасування: Західні селебріті, від яких відмовилися фани у 2021 році.

Метт Деймон 

Зірка фільму "Остання дуель", який провалився в прокаті, міг би легко уникнути скандалу і скасування, але, мабуть, актор щиро не розуміє жорсткого (і необхідного) захисту прав представників ЛГБТК-спільноти. Так, під час інтерв'ю з Sundау Times Деймон розповів, як його власна донька вичитала його за використання образливого терміна стосовно людей нетрадиційної сексуальної орієнтації. Насправді йшлося про фразу персонажа Метта Деймона з фільму 2003 року "Застряг у тобі". Однак те, що 51-річний актор вирішив можливим повторити такий жарт у реальному житті, говорить багато про що. Після, звичайно, Деймон почала виправдовуватися, закликаючи побачити його як активного захисника ЛГБТК-спільноти, але неприємний осад від відчутного лицемірства залишився. 

Культура скасування: Західні селебріті, від яких відмовилися фани у 2021 році.

Кріссі Тейген 

Дружина Джона Ледженда також потрапила під роздачу 2021 року. І все через поганий характер автора кулінарних збірок та кількох непробачних минулих коментарів. Модель Кортні Стодден звинуватила Кріссі Тейген у кібер-буллінгу, який мало не закінчився для жертви суїцидом. До речі, як передбачуваний крок для Стодден Тейген радила і самогубство. Дружина Ледженда спробувала виправдатись за свої минулі помилки, зазначивши, як їй соромно за те, якою вона була, але повернути довіру фанатів їй поки що так і не вдалося. 

Культура скасування: Західні селебріті, від яких відмовилися фани у 2021 році.

Демі Ловато 

Співачка, яка того ж таки 2021 року зробила камінг-аут, назвавши себе небінарною особистістю, вразила фанатів нападками на магазин заморожених йогуртів. Дівчині не сподобалося, що на полицях магазину стоять продукти із вмістом цукру, а тому висловила свою гнівну тираду без натяків. Така радикальна поведінка та несправедливе ставлення до бренду негативно позначилося на публічному зображенні Демі Ловато. 

Читай також: Режисер "Даласського клубу покупців" Жан-Марк Валле помер у віці 58 років 

Культура скасування: Західні селебріті, від яких відмовилися фани у 2021 році.

Армі Хаммер 

Упевнені, не варто згадувати про той страх і жах у Голлівуді, який розгорнувся у 2021 році для Армі Хаммера. Через несподіване листування актора, в якому він говорить про своє бажання зайнятися канібалізмом, а також через звинувачення в згвалтуванні своєї колишньої дівчини Хаммер пережив не найпростіший час. Актору довелося відмовитися від зйомок у новому фільмі Дженніфер Лопес, а також відправитися в регаб. Втім, кінокомпанія Lionsgate, як стверджує сам чоловік, підтримує його самозабутньо. 

Культура скасування: Західні селебріті, від яких відмовилися фани у 2021 році.

Мерилін Менсон 

Ще складнішим був 2021 рік для співака Меріліна Менсона, якого кілька його колишніх подружок (актриса Еван Рейчел Вуд у тому числі) звинуватили в ультражорстокому поводженні, а також ув'язненні та кількох формах насильства. Менсон намагався ховатися від поліції, і його навіть у травні 2021 року оголосили в розшук, але в червні музиканта відпустили під підписку про невиїзд. Втім, від співака все одно відмовився лейбл, з яким він завжди співпрацював. Подібні звинувачення дуже гучні для ігнорування. 

Культура скасування: Західні селебріті, від яких відмовилися фани у 2021 році.

Кріс Нот 

Зіпсувати закінчення 2021 року для Кріса Нота вирішили троє жінок, які згадали про колишні зґвалтування, які вони зазнали десяток років тому з боку виконавця ролі містера Біга. Багатьом шанувальникам Нота подібні звинувачення здаються притягнутими за вуха через термін давності передбачуваних злочинів, але актор уже втратив декілька рекламних контрактів, а під загрозу потрапила і робота його власного бренду текіли.  

Статті на тему