UA
RU

Лана Дель Рей.

Редагувати переклад

Називатися він буде "Soon".

Лана Дель Рей давно не тішила своїх шанувальників новою якісною музикою, та виконавиця порушила тишу.

Лана Дель Рей готовий випустити новий альбом-Фото 1

Днями менеджер співачки підтвердив інформацію, що Лана готується випустити новий, ні на що не схожий альбом. За словами Бена Моусона, нові пісні вісь-ось можна буде послухати.

Менеджер Лані Дель Рей поділився на своїй сторінці в Інстаграм публікацією, де перераховані найкращі виступи за всю історію концертів Hollywood Bowl. До цього списку ввійшла Лана, яку і похвалив менеджер.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Ben M (@bentap77)

Справжня зірка. Одна з найвидатніших нинішніх авторок пісень, що впливає на майбутнє десятиліття, і справжня виконавиця, яка вдохновила кілька поколінь. Велика любов і гордість за @honeymoon (прим. ред. акаунт співачки) назавжди. Нова музика вже не за горами,

- Написав Бен Моусон.

Лана Дель Рей відреагувала на його допис коментарем “Люблю” і смайлом у вигляді червоного серця, що означає, що новому альбому таки бути. Мосон відповів: «Люблю тобі. Незабаром з'явиться ще одна краса альбому справжніх авторів пісень». 

Читайте також: Аліша Кіз підтримала українських дітей, що потерпіли від війни

Шанувальники її творчості готуються до того, що альбом значно відрізнятиметься від того, що записувала раніше співачка. 

Пісні будуть дуже розмовні. Перша пісня починається зі слів: “Коли я озираюся назад, проводячи кінчиками пальців над пластиковими пакетами, я думаю, що хотіла б донести до вас якесь маленьке намір чи, можливо, привернути вашу увагу на хвилину чи дві”. Це дуже багатослівний альбом. Тому тут ви не знайдете місця для кольору,

– сказала в інтерв'ю для видання W Magazine Лана.

У будь-якому випадку, співачка не покинула свого ремесла, хоча і змінила дещо ракурс творчості.

Статті на тему