UA
  RU

  Лана Дель Рей відмовилася від своїх акаунтів у соціальних мереж

  Редагувати переклад
  Співачка хоче приділити більше часу творчості.
  
  Лана Дель Рей відмовилася від своїх акаунтів у соціальних мережах.

  Виконавець за виконавцем йдуть із соціальних мереж. Лана Дель Рей також вирішила вирішити видалити свої облікові записи в Інстаграмі і TikTok. На вихідних виконавиця хіта “Summertime sadness” повідомила у вихідні, що більше не планує вести свої соціальні мережі, а хоче сконцентруватися на “нових творчих починаннях”:


  Я просто хочу, щоб ви знали, що я деактивую свої облікові записи. Це пов'язано з тим, що я маю багато інших інтересів, багато нових проектів, які вимагають конфіденційності та прозорості,

  - Розповіла у відео-посланні Лана.


  Співачка зізналася, що зареєструвалася в соціальних мережах заради музики та підтримки своїх шанувальників:

  Я хочу сказати велике “дякую” за підтримку, і сподіваюся, що вам сподобається наш новий запис,

  - сказала артистка з посиланням на новий альбом.


  Лана Дель Рей зберегла оптимізм у своїх прощальних постах і заспокоїла шанувальників, сказавши, що вони частіше «бачитимуть її крізь музику», над якою зараз активно працює співачка, а також незабаром зможуть познайомитися з її новою роботою — поетичною збіркою. 

  Читайте також: Стало відомо, чому Брітні Спірс раптово видалила свій обліковий запис у Instagram

  Лана дала пораду своїм шанувальникам, що дуже важливо бути спостерігачем. Вона зізналася, що їй "дуже сподобалося ділитися всіма своїми відкриттями з передплатниками" і подякувала кожному фоловеру за передплату і час, але на даному етапі співачка звузила коло спілкування.   

  Статті на тему