UA
RU

Леді Гага, Біллі Айліш, Джон Ледженд та інші знаменитості проведуть масштабний онлайн-концерт

Редагувати переклад
Концерт буде організовано на підтримку зусиль Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо боротьби з пандемією коронавірусної інфекції. 

Леді Гага, Біллі Айліш, Джон Ледженд та інші знаменитості проведуть масштабний онлайн-концерт-Фото.

Американська співачка Леді Гага та ВООЗ об'єднають свої сили, щоб звернути увагу на поради під час пандемії COVID-19, а саме — важливість дотримуватися карантину та залишатися сильними. Про це повідомила сама знаменитість під час прес-конференції, яка здійснювалася з відеодзвінка. 

Для реалізації проекту Леді Гага запросила всесвітньо відомих виконавців, щоб разом із ними організувати двогодинний онлайн-концерт. Серед заявлених учасників числяться Біллі Айліш, Ліззо, Андреа Бочеллі, Кріс Мартін, Джон Ледженд та інші знаменитості. 

Читайте також: Меган Маркл та принц Гаррі назвали новий благодійний фонд на честь сина

Леді Гага, Біллі Айліш, Джон Ледженд та інші знаменитості проведуть масштабний онлайн-концерт-Фото.

Twitter @ladygaga

Проект уже отримав назву "Весь світ: разом вдома" (One World: Together At Home). Транслюватиметься він у ніч із 18 на 19 квітня на популярних американських телеканалах. Не варто засмучуватися, якщо ви не маєте доступу до закордонного телебачення — шоу також покажуть у прямих ефірах таких соціальних мереж, як Facebook, Instagram, Twitter та YouTube. 

Зазначимо, що метою віртуального концерту є не збирання коштів. Виконавці та організатори проекту хочуть, щоб шоу створило атмосферу єдності у цей нелегкий час. 

Статті на тему