UA
RU

Леді Гага жорстко висміяла росіян на концерті у США

Редагувати переклад
Леді Гага розкритикувала громадян країни-агресора за їхнє мовчання та бездіяльність. Артистка відверто назвала їх "тупими".
Леді Гага

Фото: instagram/ladygaga

У перші дні війни Леді Гага висловила свою підтримку українцям і сказала, що її серце з нами. Зараз співачка вирішила висловитися про тих росіян, які за ці місяці війни демонструють цинічність, байдужість та неспроможність критично мислити.

Леді Гага

Під час концерту у Лас-Вегасі знаменитість виступила з промовою, яка розповіла про війну в Україні. Вона також поділилася, як допомагає українцям. Наприкінці Леді Гага пригадала, як закликала росіян заарештувати її. Власне відео на якому Леді Гага грає на піаніно та критично висловлюється на адресу росіян, вона виклала в Twitter.

Вони мали мене арештувати у Росії, коли мали такий шанс. Я казала їм одягнути на мене наручники. Вони як були тупими тоді, так і залишаються тупими зараз, – сміючись, промовила артистка.

У своїй промові Леді Гага пригадала про інцидент, що трапився в 2012 році, коли вона на великому концерті в Москві зробила заяву зі сцени про рівність і любов, а також підтримала ЛГБ-спільноту. Зірка пройшлася по сцені перед росіянами, піднявши вгору схрещені руки і закликала арештувати її за її позицію, а також виголосила, що не боїться сісти до в'язниць за свободу вибору.

Мене звати Леді Гага. Я живу на Мангеттені, у Нью-Йорку. І я упевнена, що чоловіки та жінки заслуговують на любов у рівному ступені. Заарештуй мене, Москва. Мені пох**»– вигукнула співачка.

Читайте також: «ХОЧУ ДАТИ ЇМ СТАБІЛЬНІСТЬ». БЕНЕДИКТ КАМБЕРБЕТЧ ПРО БІЖЕНЦІВ З УКРАЇНИ, ЯКІ ЖИТИМУ У ЙОГО БУДИНКУ

Статті на тему