UA
RU

Леонардо Ді Капріо назвав Грету Тунберг "лідером нашого часу"

Редагувати переклад
У шведської еко-активістки з'явився ще один шанувальник Леонардо Ді Капріо.

Знаменитий актор опублікував у Instagram фотографію із 16-річною Гретою.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

There are few times in human history where voices є amplified at such pivotal moments and in such transformational ways – but @GretaThunberg has become a leader of our time. History will judge us for what we do today to help guarantee that future generations can enjoy the same livable planet that we have so clearly taken for granted. I hope те, що Greta's message is a wake-up call до World Leaders everywhere that the time for inaction is over. Це є тим, що Greta, і молоді люди, які беруть, що I optimistická про те, що майбутні holds. It was an honor to spend time with Greta. Він і я має здійснити посібник для підтримки одного іншого, в шпильках, щоб захистити світильника майбутнього для нашої планети. #FridaysforFuture #ClimateStrike @fridaysforfuture

Опублікувати за Леонардо Ді Капріо (@leonardodicaprio)

В історії людства було кілька випадків, коли голоси посилювалися в такі ключові моменти і такими трансформаційними способами, але Грета Тунберг стала лідером нашого часу.

- сказав Ді Капріо у підписі.

Актор додав, що «історія судитиме нас» за те, що ми робимо сьогодні для майбутніх поколінь, щоб залишити по собі «придатну для життя планету». 

Читайте також: ВІД ІВАНА ДОРНА ДО ЛЕОНАРДО ДІ КАПРІО: ЯК УКРАЇНСЬКІ І СВІТОВІ ЗНАМІНОСТІ ПІДТРИМУЮТЬ ЕКРУХ

Як і Тунберг, Ді Капріо є активістом у галузі охорони навколишнього середовища. Його фонд Leonardo DiCaprio Foundation «підтримує проекти по всьому світу, які створюють стійкість до зміни клімату, захищають вразливу дику природу та відновлюють баланс для екосистем та угруповань, які перебувають під загрозою».

Раніше цього тижня Тунберг заявила, що їй було присуджено екологічну премію Північної ради, але вона від неї відмовилася. Дівчина заявила, що кліматичний рух «не потребує більше нагород», але потребує уваги політиків і людей.

Я сподіваюся, що послання Грети є тривожним сигналом для світових лідерів, що повідомляє, що час бездіяльності минув,

- Сказав Ді Капріо.

Нагадаємо, Грета Тунберг стала всесвітньо відома у серпні 2018 року, коли замість школи пішла на мітинг до шведського парламенту з вимогою сильніших реакцій на проблему зміни клімату.

З того часу вона стала лідером, який виступає за екологічну політику у всьому світі. У вересні вона сказала пристрасну промову перед світовими лідерами на Саміті ООН щодо зміни клімату.

Статті на тему