UA
RU

Ліам Хемсворт розповів про операцію, віганство та насолоду життям

Редагувати переклад
2019 виявився складним для актора.

Ліам Хемсворт розповів про операцію, віганство і насолоду життям.

У великому інтерв'ю для Men's Health Ліам Хемсворт розповів, як йому вдалося не опустити руки після складної операції. розлучення з Майлі Сайрус. Однією з перших змін у житті актора була кардинальна зміна раціону. 

Я був веганом майже чотири роки, але у лютому 2019-го став почуватися млявим. Тоді в мене знайшли камінь у бруньках. Це був один із найболючіших тижнів у моєму житті. Я качав прес для ролі у фільмі "Хіба це не романтично?" А мав лягти на операцію,

- Розповів Ліам. 

Ліам Хемсворт розповів про операцію, віганство і насолоду життям.

Незважаючи на те, що зараз зі здоров'ям австралійського красеня все добре, йому довелося відмовитися від овочів, які становили левову частку його меню.

Як тільки утворюється один камінь у нирках, шанс отримати його, якщо продовжите їсти так, як ялинки, зростає на 50%. Мій камінь був кальцій-оксалатний. Він утворюється через те, що у вашому раціоні дуже багато оксалатів. Ними багаті багато овочів, особливо шпинат, мигдаль, буряк, картопля. Щоранку я їв п'ять жменей шпинату, потім пив мигдальне молоко, а також додавав трохи веганського протеїну в смузі. І я вважав це супер здоровим. Тому мені довелося повністю переосмислити те, чим я маю своє тіло.

Читайте також: ДЖЕННІФЕР ЛОПЕС ОБ'ЄДИНИЛАСЯ З КОЛИШНИМ БОЙФРЕНДОМ РАДИ БОРОТЬБИ З COVID-19

Хемсворт зізнався, що часто кидається з однієї крайності до іншої. Таким чином, він і став веганом. Але є в цій історії і позитивний момент активні тренування. Завдяки їм актор не лише набув ідеальної фізичної форми, а й зміг легше пережити труднощі минулого року.

Ліам Хемсворт розповів про операцію, віганство і насолоду життям.

Фізичні вправи та фітнес – це важливо для мене. Це допомагає почуватися збалансованим і врівноваженим,

- сказав він.

Читайте також: ФЛОРЕНС П'Ю РОЗКРИТИКУВАЛИ В МЕРЕЖІ ЧЕРЕЗ ВЕЛИКОГО РІЗНИЦЮ У ВІКУ З ЇЇ БОЙФРЕНДОМ

Ліам також працював над своїм психічним здоров'ям, адже розставання з Майлі Сайрус призвело до постійних атак преси, які були дуже стресовими.

Зараз я не хочу витрачати час на занепокоєння подібними речами. Я нагадую собі про те, що потрібно цінувати і якнайбільше насолоджуватися кожним моментом. Просто намагаюся знайти позитив у всьому цьому та насолоджуватися життям, 

- Заявив актор.

Статті на тему