UA
RU

Ліам Хемсворт сходив на побачення із зіркою «Династії»

Редагувати переклад
Усього через два місяці після розлучення з Майлі Сайрус.

Ліам Хемсворт сходив на побачення із зіркою «Династії»-Фото 1

Актор був помічений на побаченні з Меддісон Браун із серіалу «Династія». Папарації вдалося зробити пару фотографій, коли пара прямувала у бік нью-йоркського метро. Через час вони «зловили» Ліама та Меддісон, які йшли, тримаючись за руки, через Вест-Віллідж у кафе-бар Sant Ambroeus.

Ліам Хемсворт сходив на побачення із зіркою «Династії»-Фото 2

Меддісон Браун

Вони сиділи за столиком на двох і здавались дуже щасливими. Багато сміялися і відчували себе комфортно та природно. У них був коктейль під час обіду, і вони не поспішали побалакати,

- Розповів журналістам свідок. 

Після обіду вони продовжили прогулянку околицями.

Читайте також: ІСТОРІЯ ОДНОГО ЛЮБОВНОГО ТРИКУТНИКА: МАЙЛІ САЙРУС, ЛІАМ ХЕМСВОРТ І КЕЙТЛІН ХАРТЕР

Нагадаємо, два місяці тому стало відомо, що Майлі Сайрус та Ліам Хемсворт розлучилися. Актор прокоментував ситуацію дуже стримано: «Ми з Майлі нещодавно розлучилися, і я бажаю їй лише здоров'я та щастя у майбутньому. Це особисте питання, і я не давав і не даватиму жодних коментарів журналістам чи засобам масової інформації. Будь-які цитати, які мені приписуються, є хибними. Миру та любові».

Ліам Хемсворт сходив на побачення із зіркою «Династії»-Фото 3

Кейтлін Картер та Майлі Сайрус

До кінця місяця - на тлі бурхливого роману Майлі з Кейтлін Картер - він офіційно подав на розлучення, пославшись на "непримиренні розбіжності".

Тепер, після розлучення з Кейтлін, ходять чутки про те, що Сайрус зустрічається зі своїм давнім приятелем Коді Сімпсоном. Про це говорять фото в їхньому Instagram.

Статті на тему