UA
  RU

  Лілі Коллінз стала на захист своєї героїні з "Емілі в Парижі" 

  Редагувати переклад
  Багато глядачів, навіть не французи, вважають, що її персонаж надто нав'язлива, активна і дратівлива.
   
  Лілі Коллінз стала на захист своєї героїні з "Емілі в Парижі" - Фото 1

  Лілі Коллінз знає, що її героїні з "Емілі в Парижі" може бути дуже багато, проте актриса готова захищати її до останнього вдиху.  

  32-річна дівчина відповіла на критику особистості та характеру Емілі Купер під час нещодавнього інтерв'ю для журналу нейлон, зазначивши, що вона захоплюється всіма якостями її героїні навіть незважаючи на те, що багато хто вважає її дуже дратівливою. 

  Лілі Коллінз стала на захист своєї героїні з "Емілі в Парижі" - Фото 2
   

  "У Емілі є багато якостей, які в сумі, якщо подивитися на них абстрактно, можуть бути дуже нав'язливими".  

  Проте зірка фільму "З любов'ю, Розі" думає, що Емілі насправді - повна протилежність тому образу, що склався у голові у глядачів шоу. 

  «Якщо хтось яскравий, оптимістичний, розумний і балакучий, то людям одразу здається, що він надто нав'язливий. Сумно, що багато хто так вважає. У ній так багато гарних якостей. Наприклад, те, що вона може бути вразливою і може просити допомоги, а також робити помилки – вона не без гріха”. 

  У першому сезоні серіалу “Емілі в Парижі” глядачі спостерігали, як головна героїня будує кар'єру директора з маркетингу у французькому відділенні рідної компанії. Дівчина стала справжнім шоком для мешканців Парижа, привезши із собою до модної столиці життєрадісність та оптимістичність Чикаго. 

  Лілі Коллінз стала на захист своєї героїні з "Емілі в Парижі" - Фото 3

  Минулого місяця Netflix опублікував перші кадри з наступного другого сезону шоу "Емілі в Парижі". 

  Читай також: #хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років

  Продовження історії має з'явитись на стрімінговій платформі 22 грудня. Саме тоді у всіх шанувальників серіалу з'явиться можливість побачити, як саме розгортається життя Емілі у Франції, а також, як змінився її стиль одягу, якщо подібний феномен у принципі має місце. 

  На одному з кадрів ми спостерігаємо Емілі, одягнену в різнокольорову цибулю, яка з подивом розглядає щось у своєму смартфоні. На іншому знімку ми вже бачимо виконавиць ролей Мінді та Камілль, які дивляться на те, що захопило їхню увагу на вулицях Парижа. 

  Лілі Коллінз стала на захист своєї героїні з "Емілі в Парижі" - Фото 4

  На третьому кадрі Емілі та її любовний інтерес – шеф-кухар Габріель щось разом готують. 

  Раніше цього місяця творець шоу Даррен Стар підтвердив, що зйомки другого сезону завершилися. 60-річний автор роздратував шанувальників шоу, розповівши, що в історії про Емілі є ще багато нерозкритих питань.  

  «Емілі матиме новий любовний інтерес, а також будуть інтриги і на роботі, і у відносинах. Вона також буде більш серйозно ставиться до вивчення французької мови, і зіткнеться з проблемами в цій сфері, оскільки вона набагато рішучіша, ніж була в першому сезоні”. 

  Старий також запевнив глядачів, що новий сезон копне набагато глибше, розкривши інші сторони особистості героїні Коллінз. Також Даррен вірить, що сіквел сильніший за першу частину. 

  Статті на тему