UA
RU

Lorde відклала запис нового альбому

Редагувати переклад
Довгоочікуваний третій альбом співачки поки не побачить світ - Lorde потрібен час, щоб оплакати смерть свого улюбленого собаки.

Lorde відклала запис нового альбому-Фото 1

Співачка-лауреат Греммі, відправила шанувальникам листа з поясненням, чому вона не може продовжувати працювати:

«Я пишу цей лист, бо завжди хотіла залишатися з вами чесною щодо мого життя і того, що зі мною відбувається, — поділилася Лорд, визнавши, що вона трохи менше спілкується з фанатами, працюючи над новою музикою останній рік. — Все йшло добре, але минулого місяця сталося щось, про що мені потрібно вам розповісти».

Перл, пес Lorde, якого вона взяла в сім'ю у 2018 році, раптово помер минулого місяця.

Перл приніс незмірну кількість радості та мети у мій світ. […] Після довгих років у дорозі я почала проводити багато часу вдома. Я отримувала величезну кількість енергії, яку можу описати тільки як божественну, і я наполегливо трудилася, щоб передати всю її вам у новому альбомі.

- пише співачка.

Читайте також: КАНЬЄ УЕСТ ВИПУСТИВ АЛЬБОМ JESUS ​​IS KING

Lorde відклала запис нового альбому-Фото 2

Lorde зізналася, що пес часто хворів, але тільки останнім часом його стан сильно погіршився, він ослаб і втратив вагу. 

«Одного разу ми прокинулися, і я відчула, як відчувають це матері, що йому стало гірше, і що ми наближаємося до точки, коли його тіло не зможе впоратися. Перл мав два серцеві напади з інтервалом на годину, а після другого він помер. Я тримав його, як він пішов. Ця втрата була невимовно болючою, і світло, яке було включене для мене, згасло», - сказала в листі Lorde.

Співачка попросила у шанувальників терпіння та розуміння, а ще пообіцяла, що реліз альбому відбудеться, хоч і пізніше. Вона також зазначила, що платівка вийде трохи іншою, ніж замислювалася, у зв'язку зі смертю її улюбленця: 

Це не буде тією ж роботою — оскільки будь-хто, хто відчув втрату, може зрозуміти, що є двері, через які ви проходите, і там, на іншому боці, все інакше.

Статті на тему