UA
RU

Найкращі фільми з Томом Крузом

Редагувати переклад
Місія нездійсненна? Ні не чув!

Том Круз

Сьогодні Том Круз святкує свій 56-й день народження. А це означає, що вже більше 20 років Том Круз ганяє на байках, стрибає з парашутом, б'ється з поганими хлопцями та рятує світ у ролі Ітана Ханта!

Том Круз

Шостий фільм із кінофраншизи «Місія нездійсненна» глядачі зможуть побачити вже цього року. Як завжди, всі трюки у фільмі Том Круз виконує сам. Ми вже стали свідками того, як у попередніх частинах Том лазив по скелях і найвищому хмарочосу у світі — «Бурдж-Халіфа» в Дубаї (828 метрів), носився на мотоциклах і суперкарах і навіть літав літаком, вчепившись у нього із зовнішнього боку. фюзеляжу! З чуток, у цій частині актор стрибав із парашутом. Ще одна нагода захоплюватися безстрашним Томом Крузом!

Том Круз

Читайте також: ЗАРАДИ ФІЛЬМА: ТОМ КРУЗ стрибнув з парашутом з висоти 7 кілометрів

За всю свою акторську кар'єру Том Круз встиг побувати в ролі добрих і поганих героїв. У його арсеналі є три Золотий глобус та власна зірка на Алеї Слави. 

З нагоди ювілею іменинника ми вирішили згадати найкасовіші фільми з його участю.

Том Круз

Лицар дня

Цей фільм зібрав $261 930 446 у прокаті і це не дивно, адже Том Круз якнайкраще зіграв сучасного лицаря на залізному коні. Його гра, у тандемі з майстерністю Камерон Діаз, принесли актору гонорар у сумі $11 000 000 та всесвітнє кохання дівчат.

Том Круз

Читайте також: КАМЕРОН ДІАЗ ПЛАНУЄ СТАТИ МАМОЮ

Джеррі Магуайер

У цьому фільмі актор виконує роль спортивного агента Джеррі Магуайєра. Саме за цю роль Том Круз отримав свій перший Золотий Глобус та гонорар у розмірі $20 000 000. А з прокату фільм зібрав $273 552 592.

Облівіон

Том Круз

Усі фільми, в яких знімається Том Круз, приречені на успіх. Так і сталося з Облівіон. Ця картина зібрала у прокаті близько $285 607 235. Хоча фільм і отримав різні відгуки як від критиків, так і від глядачів, але у чудовій акторській грі Тома Круза ніхто жодного разу не сумнівався.

Людина дощу

Усім шанувальникам Тома Круза ця картина є обов'язковою для перегляду. Один з небагатьох фільмів, де актор зіграв роль антигероя і це чудово вийшло. Йому вдалося дуже природно перетворитися на егоїстичного циніка Чарлі Беббіта, а фільм зібрав у прокаті $354.

Останній самурай

Том Круз

Педантичність і прискіпливість актора демонструє роль у фільмі Останній самурай. Том Круз витратив аж два роки на вивчення японської мови, культури та володіння самурайською зброєю. І, зрештою, фільм зібрав $456 758 981, а роль капітана Олгрена стала одним із найвідоміших образів у виконанні Круза.

Читайте також: НАЙОЧІКУВАНІШІ ФІЛЬМИ ЛІТА 2018

Том Круз

Франшиза «Місія Нездійсненна».

Понад 20 років погонь та перестрілок у культовій ролі Ітана Ханта. За чутками за кожну частину з франшизи Том отримував близько $70 000 000.

Сотні трюків, травми, ситуації на межі життя і смерті заради п'яти фільмів, кожен з яких є ще одним підтвердженням того, що для Тома Круза будь-яка місія — здійсненна! 

Том Круз

Джерела фото:

https://www.instagram.com/tomcruiseoffcial/

https://www.instagram.com/tomcruisefansofficial/

Статті на тему