UA
RU

Найкращі зіркові пари на премії «Еммі 2019»

Редагувати переклад
Розповідаємо про найкрасивіші зіркові пари, які пройшлися фіолетовою килимовою доріжкою телепремії «Еммі 2019». 

На телепремії «Еммі 2019» можна було помилуватися не лише нарядами актрис з «Ігри престолів», їхніх колег з цеху та на емоції переможців, а й на зіркові пари, які пройшлися фіолетовою килимовою доріжкою. 

Читайте також: 10 зіркових пар із великою різницею у віці

Сем Рокуелл, заявлений у номінації найкращий актор у міні-серіалі чи фільмі, прийшов на церемонію з партнеркою Леслі Бібб, з якою полягає у відносинах з 2007 року.

Актриса обрала чорну сукню від ліванського дизайнера Georges Hobeika та туфлі Sophia Webster, а її супутник – стриманий костюм Burberry. 

Сем Рокуелл і Леслі Бібб фото

Сем Рокуелл і Леслі Бібб

Також ефектним парним виходом можуть похвалитися Кетрін Зета-Джонс разом із чоловіком Майклом Дугласом, який претендував на «Еммі» у номінації найкращий актор у комедійному серіалі за роль у шоу «Метод Комінські» Кетрін Зета-Джонс з'явилася на доріжці у яскраво-рожевій сукні дизайнера Джорджа Хобейка та взуття в тон. 

Майкл Дуглас та Кетрін Зета-Джонс фото

Майкл Дуглас та Кетрін Зета-Джонс

Рейчел Броснахен, зірка «Дивовижної місіс Мейзел», вийшла на фіолетову доріжку «Еммі» під руку з чоловіком Джейсоном Ральфом, Джулія Гарнер, яка отримала статуетку в номінації найкраща актриса другого плану в драматичному серіалі, з'явилася під руку з новонародженим нареченим-музикантом Марком Фостером, а Саша Барон Коен з дружиною Айлой Фішер

Читайте також: 5 серіалів, номінованих на «Еммі», про які варто знати більше

Дивіться фотографії інших пар, які з'явилися на премії «Еммі».

[mc_gallery id=169175]

Джерело фото: gettyimages.com

Статті на тему