UA
RU

Кохання під час карантину: Євген Янович та Поліна Ткач

Редагувати переклад
Бути разом 24 на 7 - це не вирок, це чудова можливість краще дізнатися один про одного і познайомитися знову. Сьогодні ми відкриваємо новий етап відносин – «любов, перевірений карантином».

Ми поговорили з відомими парами про найважливіше – про їхню сім'ю. Карантин закінчиться, фінансові труднощі забудуться, а кохання, яке переживе карантин, зможе по праву називатися «справжнім». Ми попросили розповісти про життєві цінності, спільний час і як не сваритися, перебуваючи постійно разом.

Кохання під час карантину: Євген Янович та Поліна Ткач-Фото 1

Євген Янович (актор шоу «Мамахохотала» та ведучий тревел-шоу «Суперматч» на НЛО TV) та Поліна Ткач (Міс Україна 2017)

— Як часто ви раніше вдавалося проводити час разом?

Поліна: До моменту карантину час разом проводили лише пізно увечері. Вранці переважно або я ще сплю, коли Женя йде, або Женя спить, коли я йду, що буває рідше.

Євген: По 6-8 годин стабільно. Щоправда, здебільшого це був сон. А взагалі, настільки часто, наскільки можуть собі дозволити люди з кардинально різними графіками та біоритмами. Кожен вихідний я намагаюся провести разом із Поліною. Хоча вихідні теж бувають не завжди.

Читайте також: ЛЮБОВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ: АНАТОЛІЙ АНАТОЛИЧ І ЮЛА

— Чи ви зіткнулися з переоцінкою своїх цінностей? Чи змістився ваш фокус уваги?

Євген: Я думаю, що переоцінка цінностей адекватної людини відбувається протягом усього життя. Ми дорослішаємо, отримуємо новий досвід і по-новому дивимось на ті ж речі. І якщо років десять тому мені хотілося висловлюватися «нестандартно», складно говорити про прості речі, зараз ситуація кардинально змінилася. Навіть не уявляю, що буде за наступні десять років.

Поліна: Цінності для мене досить чітко окреслені, і в принципі вони лише підтвердилися цією ситуацією. Фокус уваги, звісно, ​​змістився! 24 на 7 думаю про здоров'я та безпеку себе, рідних та близьких. Швидше за все, відбудеться переоцінка вчинків та поведінки у певних ситуаціях. Є час проаналізувати різні моменти життя і можливо щось у собі змінити.

Євген: Карантин показав мені, що радість у зовсім простих речах, яких у звичайні «некарантинні» дні ми навіть не помічаємо. Тому говорити, що я «переоцінив» все буде неправильно, але те, що я почав бачити глибше – це точно.

Кохання під час карантину: Євген Янович та Поліна Ткач-Фото 2

— Як ви вважаєте, який сильний бік ваших стосунків? Що вас поєднує?

Євген: Ми не маємо слабких сторін – це і є наша сильна сторона.

Поліна: Почуття гумору. Я вважаю, що цю якість людині важливо пронести через рік. Воно допомагає у будь-яких ситуаціях: і у важких, і в надто ванільних. Та й у відносинах воно допомагає, за винятком тупих жартів не на той момент. Так, Женя (Сміється)?

Євген: Насправді найголовніше – це максимально схожі фундаментальні погляди на життя. Ми виховувалися у сім'ях зі схожими цінностями і це справді об'єднує. Як і бажання з'їсти якусь гидоту о 12-й ночі.

— Побачення під час карантину мають бути? Чи потрібна домашня романтика?

Поліна: Поки ми до цього не прийшли, відпочиваємо від роботи та напруження. Але мені здається, що то класна ідея. Головне зробити все вдома: приготувати легку вечерю, гарно одягнутися, потанцювати. Але поки що хочеться просто поїсти і полежати, пізніше, гадаю, і до побачень дійдемо. Головне – робити те, чого вам щиро хочеться.

Євген: У звичному темпі життя ми мріяли про дні, коли зможемо просто лежати разом і нічого не робити. Власне, ця мрія була певним зразком ідеального побачення. І завдяки карантину у нас тепер є щоденні ідеальні побачення. Хоча, відчуваю, за кілька днів я почую: «Жень, а чому ми нікуди не ходимо?».

Читайте також: ЛЮБОВ ПІД ЧАС КАРАНТИНА: НАДЯ ДОРОФЄЄВА І ВОЛОДИМИР ДАНТЕС

— Чи потрібно зараз розходитись у різні кімнати та проводити трохи часу окремо один від одного?

Євген: Так. Потрібно. Особливо, коли хочеться до вбиральні.

Поліна: Ми цього заплановано не робимо, нам дають знати про це наші емоції. Як тільки починаємо один на одного скелитись і злитися, трохи обдуримо, ось тоді і розходимося по різних кімнатах. Іноді просто мовчимо, кожен займається своїми справами. Вистачає нас ненадовго, зате потім із новими силами проводимо час разом.

Кохання під час карантину: Євген Янович та Поліна Ткач-Фото 3

— Кажуть, що у Китаї зараз пік розлучень, свого роду «наслідки проведеного часу разом». Як ви ставитеся до жартів «за цей карантин головне не розлучитися»?

Євген: Говорять, найсмішніше, що це правда. У нашому випадку такого точно не буде, тому що ми ще не одружені. Тож мені не смішно. Швидше, проблема над карантині, а відносинах. А ці кілька тижнів просто спромоглися розкрити вже давно існуючі проблеми.

Поліна: Щодня і цілими днями перебувати в невеликому просторі реально важко, все починає дратувати, а якщо ще є діти, які ставлять мільйон питань і не відходять ні на крок, то це будь-кого може вивести з себе. Кожній людині потрібен час для усамітнення. Розлучення - це один з варіантів вирішення проблеми, але виходити на вулицю без особливої ​​потреби не можна, тому швидше за все таке бажання у людей пропаде, як тільки стихнуть емоції. А взагалі кохання врятує світ!

Читайте також: ОСОБИСТИЙ ДОСВІД: ЯК ПРОХОДИТЬ КАРАНТИН У США

— Як ви вважаєте, чому може навчити карантин? Чи зіштовхнуться люди з переглядом своїх цінностей?

Євген: Карантин точно навчив, насамперед, не нахабитися. Тривіальні речі, на які ніколи не звертаєш уваги, стали недоступними, і ми нарешті відчули їхнє реальне значення. Це круто!

Поліна: Цей карантин багато чого навчить людей. Берегти своїх близьких, частіше їм дзвонити, думати не лише про себе, а й навіть про незнайомих людей. Багато хто замислиться над своїми вчинками, про життя. Цей світ просить нас звернути увагу на те, що відбувається навколо, що ми створили своїми руками і як спотворили природу та планету. Також змусить припинити постійний біг за кар'єрою, роботою, грошима, успіхом та славою. Я думаю, що сьогоднішня ситуація дасть перезавантаження всім і всьому. Я сподіваюся на це. Будьте здорові та щасливі!

Автор: Катерина Русанова

Статті на тему